Майстер клас DogBrands Fashion Show-2018

Опубліковано - на

Що було на фестивалі DogBrands Fashion Show-2018?

Вперше у місті Львів, а саме у приміщенні Ветеринарна клініка «Ветмедкомплекс», був проведений фестиваль грумінгу DogBrands Fashion Show-2018! На цьому заході був проведений ряд унікально-практичних майстер класів від провідних українських грумерів – Світлани Козловської з Одеси та Анни Позднякової зі Львову. Незабаром, після показу професійних методів грумінгу DogBrands, за сприянням спонсору нашого заходу – компанії «АгроВетЗахист» відбувся показовий майстер клас від справжніх майстрів своєї справи на тему «Грумінг котів. Використання та підбір косметики».

      Учасники фестивалю з захоплюючим видом відвідували лекції, на яких було презентовано новинки ветеринарних препаратів, а також останні хіти косметики.

     Спонсорами та партнерами цього пізнавального заходу стали: корпорація «Артеміум», ПП «Біомир», компанія «АгроВетЗахист», журнали «Зоодруг», «GroomService» та ВК Ветеринарна клініка «Ветмедкомплекс».

     Особиста подяка професіоналам своєї справи, лекторам – Світлані Козловьскій та Анні Поздняковій за проведення пізнавальних майстер класів. Подяка друзям, спонсорам та партнерам, які приймали участь в організації заходу – Вірі Федьків, Алесі Чудній, Любі Деткович, Марині Яремчук, Олександру Адамюку та Уляна Ризік!
Також виражаємо окрему подяку Христині Бородіній за надання унікальних моделей!

     До зустічі на наступному DogBrands Fashion Show!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *