Грумінг-салон у Львові

У нашому грумінг-салоні працюють кваліфіковані спеціалісти, які знайдуть правильний підхід до Ваших пухнастиків. Вашому улюбленцю створять неперевершений вигляд за доступну ціну !

Наші послуги

КРЕАТИВНА СТРИЖКА

Купання, сушка, догляд за вушками, обрізання кігтів, стрижка згідно стандарту породи та вистригання візерунків

СПА ПРОЦЕДУРИ

Нанесення лікувальної глини для різного типу шерсті, купання, сушка, догляд за вушками, обрізання кігтів, стрижка згідно стандарту породи

ГРУМІНГ КОТІВ ТА СОБАК

Купання, сушка, догляд за вушками, обрізання кігтів, стрижка згідно стандарту породи

ТРИМІНГ

Купання, сушка, догляд за вушками, обрізання кігтів, тримінг згідно стандарту породи

З появою в домі кота або собаки у господарів з’являється ряд додаткових обов’язків. Адже домашнього улюбленця потрібно не лише годувати і піклуватися про його здоров’я, але і правильно доглядати за шерстю і шкірою. Не в кожного господаря знайдеться час на щоденні гігієнічні процедури, миття, вичісування або стрижку.

Ветеринарна клініка “Ветмедкомлпекс” пропонує грумінг для тварин у Львові, для того щоб Ваш улюбленець виглядав максимально ефектно. Наші фахівці нададуть професійну допомогу власникам, у кого з тієї чи іншої причини не вистачає часу і можливості на ретельний догляд за своїм домашнім вихованцем. Ми не тільки покращимо зовнішній вигляд вашої собаки чи кішки, а й подбаємо про їх здоров’я.

Наші клієнти

Особливості догляду за собаками

Різні породи собак, залежно від особливості їх шерсті потребують різного підходу до догляду. Наприклад, довгошерстих потрібно часто вичісувати, щоб шерсть не була скуйовджена, короткошерстих – частіше купати, породи з «кучерями» потребують регулярних стрижок, а в декого навіть не шерсть, а волосся. Для допомоги власникам в тонкощах догляду за тою чи іншою породою є спеціаліст-грумер, який не лише надає відповідні послуги, але може проконсультувати щодо того чи іншого питання. Линька, ковтуни, забруднення шерсті – ми допоможемо господарям позбутися цих проблем.

Особливості догляду за котами

Коти є найрізноманітнішого зовнішнього вигляду: від довгошерстих до безшерстих. І відповідно підхід до догляду за кожною породою є різний. Також не будемо забувати, що кожна кішка неодноразово протягом дня здійснює процедуру вилизування, щоб очистити своє хутро від бруду. Але професійна допомога не буде зайвою, оскільки в довгошерстих котів можуть утворюватися ковтуни, а шерсть яку тварина при вилизуванні ковтає може утруднювати процес травлення та засвоєння поживних речовин. Найкращою допомогою в таких випадках є стрижка або вичісування у спеціаліста, який працює в нашій клініці. Ми надаємо широкий спектр послуг щодо грумінгу.

Записатися на прийом

Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.