Грумінг-салон у Львові

У нашому грумінг-салоні працюють кваліфіковані спеціалісти по грумінгу для тварин, які знайдуть правильний підхід до Ваших улюбленців. Наші спеціалісти не тільки нададуть Вашому улюбленцю неперевершений образ, а ще запропонують найнижчу ціну !

Наші послуги

КРЕАТИВНА СТРИЖКА

Купання, сушка, догляд за вушками, обрізання кігтів, стрижка згідно стандарту породи та вистригання візерунків

СПА ПРОЦЕДУРИ

Нанесення лікувальної глини для різного типу шерсті, купання, сушка, догляд за вушками, обрізання кігтів, стрижка згідно стандарту породи

ГРУМІНГ КОТІВ ТА СОБАК

Купання, сушка, догляд за вушками, обрізання кігтів, стрижка згідно стандарту породи

ТРИМІНГ

Купання, сушка, догляд за вушками, обрізання кігтів, тримінг згідно стандарту породи

З появою в домі кота або собаки у господарів з’являється ряд додаткових обов’язків. Адже домашнього улюбленця потрібно не лише годувати і піклуватися про його здоров’я, але і правильно доглядати за шерстю і шкірою. В шаленому перебігу сучасного життя не в кожного знайдеться час на щоденні гігієнічні процедури, миття, вичісування або стрижку шерсті.

Ветеринарна клініка “Ветмедкомлпекс” пропонує ветеринарний грумінг для тварин у Львові, для того щоб Ваш улюбленець виглядав максимально ефектно. Наші фахівці нададуть професійну допомогу власникам, у кого з тієї чи іншої причини не вистачає часу і можливості на ретельний догляд за своїм домашнім вихованцем. Ми не тільки покращимо зовнішній вигляд вашої собаки чи кішки, а й подбаємо про їх здоров’я.

Наші роботи

Особливості догляду за собаками

Кішки і собаки – абсолютно різні за своєю природою тварини. Тому виконуючи грумінг собак, необхідно враховувати такі фактори:Собак необхідно купати частіше, ніж котів, але не рідше двох разів на місяць. Для того щоб уникнути утворення ковтунів, шерсть тварини необхідно вичісувати кожного дня. Стрижуть тварин 1-2 рази на місяць, особливо довгошерстих собак, оскільки це допомагає їм простіше пережити спеку.Линька, ковтуни, забруднення шерсті  – ми допоможемо господарям позбутися цих проблем, з якими вони регулярно стикаються при догляді за своїм вихованцем.Вибір процедур грумінга буде залежати від породи собаки, типу і довжини його шерсті. Так мальтійська болонка, йоркширський і тибетський тер’єри, шпіц потребують стрижки набагато частіше, ніж собачки жосткошерстної породи. А для песиків, які часто линяють – бажано двічі на місяць проводити триммінг.

Особливості догляду за котами

Як зрозуміти, що вашому котику необхідна допомога майстра? Ми виконуємо грумінг котів і кішок в наступних ситуаціях:
У тварини з’явилися ковтуни, які можуть викликати у нього серйозні порушення здоров’я;

  • Існують проблеми з шкірним покривом;
  • Надмірне випадання шерсті;
  • Необхідна профілактика алергії, якою страждають інші мешканці будинку;

Регулярний гігієнічний догляд за кішками більшості порід представляє собою найпростіші процедури. Їм систематично протирають очі, щомісяця чистять вуха і регулярно очищають зуби від зубного каменю і нальоту.

Записатися на прийом

Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.