Узд-Діагностика

Узд-діагностика тварин
ВЕТМЕДКОМПЛЕКС ветеринарна клініка

Узд-діагностика тварин на професійному рівні

Узд-діагностика тварин – це один з важливих та універсальних методів візуальної діагностики різноманітних захворювань, який допомагає встановити остаточний діагноз та вибрати правильну тактику лікування.

Процедура проведення діагностичного дослідження є абсолютно безболісною та безпечною для тварини. Відсутність протипоказань та можливих негативних наслідків дозволяє застосовувати дане дослідження за необхідністю навіть декілька разів на день.
Обстеження проводиться за допомогою сучасного УЗД-апарату експерт-класу з найновішою версією програмного забезпечення, з використанням лінійного, конвексного та кардіологічного датчиків, які забезпечують високий рівень візуалізації як при глибинному так і при поверхневому скануванні та отримання максимально точних даних.

Перевагами УЗД-діагностики є:

  • Висока інформативна достовірність результатів обстеження;
  • Безпечність та безболісність процедури;
  • Проведення дослідження в режимі реального часу;
  • Широкий спектр діагностики всіх органів та систем організму тварини;
  • Унікальний метод при спостереженні вагітності.

Кабінет ультразвукової діагностики проводить обстеження органів черевної порожнини, сечовидільної та статевої сфери, молочних залоз, щитовидної залози, плевральної порожнини та легень, лімфатичних вузлів, опорно-рухового апарату, ока та парабульбарного простору, діагностику вагітності, доплерографію судин.

У ветеринарній клініці «Ветмедкомплекс» УЗД-діагностика проводиться на найсучаснішому обладнанні висококваліфікованими лікарями ультразвукової діагностики, що значно допомагає у встановленні діагнозу та виборі методу лікування.

Лікарі клініки Ветмедкомплекс є фахівцями не тільки загального профілю, а й володіють вузькими спеціалізаціями 

Ветмедкомплекс надає не лише конслультаціїї та лікування  тварин, а різноманітні послуги, лікування домашніх тварин. Ми будемо раді бачити у “Ветмедкомплекс”- цілодобова ветеринарна клініка.

    Записатися на прийом