Акушерство та гінекологія котів та собак у Львові

Лікування репродуктивних захворювань тварин на професійному рівні

Ветеринарне акушерство – галузь клінічної ветеринарної медицини, що висвітлює фізіологічні та патологічні процеси, які відбуваються в організмі тварин протягом їх репродуктивного життя, вагітності, родів та післяродового періоду. Патології репродуктивних органів часто зустрічаються у практиці ветеринарного лікаря, тому мважливо регулярно проводити дослідження статевих органів.
relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Переваги нашої клініки

Лікарі клініки “Ветмедкомплекс” є висококваліфікованими спеціалістами по профілактиці та лікуванню гінекологічних захворювань тварин, рододопомоги та ведення пацієнта в післяродовому періоді. Спеціалісти нашої клініки постійно підвищують та удосконалюють свій теоретичний і практичний рівні. Вони використовують у своїй практиці сучасні методи профілактики та лікування, а також володіють усіма методами амбулаторного та стаціонарного лікування, повним об’ємом навик щодо хірургічних втручань.

За необхідності для уточнення діагнозу приводиться лабораторна та ультразвукова діагностика. На основі цих даних відбувається подальше лікування чи профілактика можливих ускладнень. У нашій клініці неодноразово проводилось ведення ускладнених пологів в стаціонарних умовах, які дозволяють своєчасно надати консервативну або оперативну допомогу при патологічних родах та відповідні реанімаційні заходи новонародженим. Використовуючи сучасну апаратуру ми маємо можливість швидко оцінити стан тварини і плодів та відповідно вчасно надати необхідну допомогу.

Які бувають репродуктивні хвороби у тварин?

До репродуктивних захворювань відносять:

 • часті тічки чи їх відсутність; 
 • псевдовагітність;
 • абортування чи внутрішньоутробна загибель плодів;
 • патології молочних залоз – мастити, новоутворення;
 • хвороби матки – ендометрити, піометра, рідше пухлини;
 • порушення родової діяльності;
 • орхіти та баланопостити у самців;

Всі ці захворювання є потенційно небезпечними для життя і здоров’я тварини. Для звернення за консультацією до ветеринара можуть слугувати наступні причини:

 • апатія та відмова від корму
 • полідіпсія – поліурія, тобто тварина багато п’є та має часте сечовиділення;
 • напружена чи болюча черевна стінка;
 • патологічні виділення з геніталій;
 • прогресуюче схуднення;
 • ущільнення, новоутворення на молочних залозах;
 • прояви лактації у самок, в яких попередньо не було родів.
Самки часто страждають на пірометру, тобто гнійне запалення матки. Найчастіше хворіють тварини середнього та старшого віку. Провокує розвиток піометри собак і кішок задавання гормональних препаратів та вчасно не діагностовані захворювання матки. На жаль, піометра – це хвороба, яку консервативно лікувати недоцільно, і це захворювання вимагає термінового хірургічного втручання, з метою ліквідації вогнища інфекції в організмі.

Основним ефективним і, насправді, гуманним способом профілактики більшості статевих патологій є стерилізація та кастрація. Стерилізацію чи кастрацію можна проводити у будь-якому віці. При правильному підході і своєчасному проведенні операції ризик запальних і онкологічних захворювань репродуктивної системи, а також ендокринних патологій знижується в десятки разів.

Записатися на прийом

Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.