Акушерство/Гінекологія

Акушерство і Гінекологія тварин
ВЕТМЕДКОМПЛЕКС ветеринарна клініка

Ветеринарне акушерство на професійному рівні

Ветеринарне акушерство – галузь клінічної ветеринарної медицини, що висвітлює фізіологічні та патологічні процеси, які відбуваються в організмі тварин протягом їх репродуктивного життя, вагітності, пологій та післяпологового  періоду, у їх статевих органах та молочній залозі.

Більшість гінекологічних захворювань значно “помолодшали”, тому важливо регулярно проходити обстеження у лікаря- гінеколога, навіть якщо відсутні будь-які скарги.

Лікарі-акушери-гінекологи  клініки “Ветмедкомплекс” є висококваліфікованими спеціалістами по профілактиці та лікуванню гінекологічних захворювань,медичного нагляду за протіканням вагітності,наданню лікарської допомоги в процесі родів і післяродовому  періоді.Спеціалісти нашого медичного закладу постійно підвищують та удосконалюють свій теоретичний та практичний рівні.

Наша спеціалісти використовують у своїй практиці сучасні методи профілактики та лікування,а також володіють усіма методами амбулаторного та стаціонарного лікування,повним об’ємом хірургічних втручань.

За необхідності, для уточнення діагнозу, призначаються аналізи , апаратне обстеження УЗД  органів малого тазу( для об’єктивної оцінки стану яєчників, маткових труб, шийки матки та тіла матки,а також діагностика вагітності, що включає проведення УЗД для спостереження за особливостями розвитку плоду на різних термінах),які  можна швидко та комфортно пройти в нашій клініці. На основі цих даних планується подальше лікування.

Клініка “Ветмедкомплекс” надає невідкладну лікарську допомогу хворим акушерсько- гінекологічного профілю, проводить нагляд за побічними реакціями і дією лікарських речовин.

У ветеринарній  клініці “Ветмедкомплекс” наші акушери-гінекологи проводять   сучасну діагностику вагітності, спостерігають за її протіканням, виявляють патології вагітності та пологів  ,надають пологову допомогу.   

 В клініці “Ветмедкомплекс” огляд та консультацію проводять досвідчені гінекологи-акушери з багарічним стажем роботи.

Наші спеціалісти здійснюють профілактику, діагностику та лікування гінекологічних захворювань, що перешкоджають відтворювальній функції, проводять  оперативне втручання на органах репродуктивної системи різної етіології та складності, а також стерелізацію та кастрацію.

Також при необхідності у нас Ви можете пройти діагностичні процедури-УЗД, здати аналізи, отримати консультацію суміжних спеціалістів.

Надаємо послугу діагностики та ведення вагітності Вашої улюбленеці.Спостереження вагітності проходить під постійним контролем кваліфікованого лікаря-гінеколога. Акушер-гінеколог, контролює процес  вагітності  і народження дитинчат та несе віповідальність за його  здоров´я та здоров’я його мами.

Лікарі-акушери-гінекологи  клініки Ветмедкомплекс є висококваліфікованими спеціалістами по профілактиці та лікуванні гінекологічних захворювань,медичного нагляду за протіканням вагітності,наданні лікарської допомоги в процесі пологій і післяпологовому  періоді.Спеціалісти нашої ветеринарної клініки професійно допоможуть появитися на світ малюкам та проконтролюють ,щоб їхньому життю нічого не загрожувало.

Високий рівень професіоналізму ветеринарних лікарів “Ветмедкомплекс” допоможуть розібратися в діагностиці і підберуть сучасні підходи лікування  Вашого улюбленця.

“Ветмедкомплекс” надає не лише конслультаціїї та лікування, догляду тварин, а різноманітні послуги, лікування домашніх тварин. Ми будемо раді бачити у “Ветмедкомплекс”– цілодобова ветеринарна клініка.

    Записатися на прийом