Акушерство та гінекологія котів та собак у Львові

Лікування гінекологічних захворювань тварин на професійному рівні

Ветеринарне акушерство – галузь клінічної ветеринарної медицини, що висвітлює фізіологічні та патологічні процеси, які відбуваються в організмі тварин протягом їх репродуктивного життя, вагітності, пологій та післяпологового періоду, у їх статевих органах та молочній залозі.Більшість гінекологічних захворювань значно “помолодшали”, тому важливо регулярно проходити обстеження у лікаря- гінеколога, навіть якщо відсутні будь-які скарги.
relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Переваги нашої клініки

Лікарі-акушери-гінекологи клініки “Ветмедкомплекс” є висококваліфікованими спеціалістами по профілактиці та лікуванню гінекологічних захворювань,медичного нагляду за протіканням вагітності,наданню лікарської допомоги в процесі родів і післяродовому  періоді.Спеціалісти нашого медичного закладу постійно підвищують та удосконалюють свій теоретичний та практичний рівні.

Наша спеціалісти використовують у своїй практиці сучасні методи профілактики та лікування,а також володіють усіма методами амбулаторного та стаціонарного лікування,повним об’ємом хірургічних втручань.

За необхідності, для уточнення діагнозу, призначаються аналізи , апаратне обстеження УЗД  органів малого тазу( для об’єктивної оцінки стану яєчників, маткових труб, шийки матки та тіла матки,а також діагностика вагітності, що включає проведення УЗД для спостереження за особливостями розвитку плоду на різних термінах),які  можна швидко та комфортно пройти в нашій клініці. На основі цих даних планується подальше лікування.

У нашій клініці неодноразово проводилось ведення ускладнених пологів в стаціонарних умовах, які дозволяють своєчасно надати консервативну або оперативну допомогу народжувати тварині, надати своєчасну та почасти невідкладну допомогу новонародженим. Використовуючи сучасну апаратуру ми маємо можливість швидко оцінити і стан тварини і стан плодів, вчасно скорегувати медикаментозну допомогу чи провести оперативне втручання.

Також лікарі нашої клініки здійснюють не тільки ведення пологів, але й і післяпологове спостереження, а при необхідності проводять лікування післяпологових патологій (мастити, тетанія і ін.) та догляд і при необхідності вигодовування новонароджених.

  Які бувають гінекологічні захворювання?

  До гінекологічних захворювань відносять:

  • часті тічки, тічки з порушеною тривалостю чи її відсутністю; 
  • безпліддя, викидні;
  • патологію молочних залоз: гіперлактацію, мастити;
  • хвороби матки – ендометрити, кістозну гіперплазію,пухлини;
  • порушення родової діяльності: атонію матки, родову слабкість;

  Всі ці захворювання є потенційно небезпечними для життя тварини. Серед дрібних домашніх тварин ці хвороба найчастіше зустрічаються у собак. Причому хворіють і ті, що народжували, і ті, які не народжували.

  Приводом звернутись за консультацією до лікаря – ветеринара можуть бути:

  • тічка, що триває більше 4 – 5 -ти тижнів; 
  • часті тічки – кожні три місяці; 
  • збільшення петлі, якщо це не пов`язано з тічкою; 
  • гнійні і гнилісні виділення з петлі; 
  • зміна поведінки тварини;
  • відмова від корм;
  • спрага;
  • похудання тварини;
  • набрякання молочних залоз з одночасним ущільнення всередині.
  Дуже часто тварини страждають на пірометру. Найчастіше хворіють тварини середнього та старшого віку. Провокує розвиток піометри собак і кішок задавання гормональних препаратів, вчасно не діагностовані різні захворювання матки. На жаль, піометра – захворювання, яке консервативно лікувати недоцільно, і це захворювання вимагає термінової операції. Основним ефективним і, насправді, гуманним способом профілактики більшості акушерсько-гінекологічних патологій є стерилізація котів і сук. Найбільший ефект ця операція дає при проведенні її у віці від 6-ти до 12 місяців. При правильному підході і своєчасному проведенні операції ризик запальних і онкологічних захворювань репродуктивної системи, а також ендокринних захворювань знижується в сотні разів.

  Записатися на прийом

  Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.