Хірургія

Хірургія тварин
ВЕТМЕДКОМПЛЕКС ветеринарна клініка

Хірургія тварин на професійному рівні

Сучасна ветеринарна хірургія – це наука про профілактику та лікування хірургічних захворювань тварин. До її складу входить оперативна хірургія, загальна та спеціальна хірургія(з ортопедією та офтальмологією).Ветеринарна хірургія на протязі останніх десятиліть розвивається швидкими темпами. Це зумовлено низкою факторів:
  • Останнім часом збільшилась кількість  хворих тварин;
  • Наукові дослідження останніх років розкрили багато нових даних щодо патогенезу багатьох хворіб;
  • Завдяки новим науковим розробкам  збагатилась новими методами; проведення оперативних лікувань,діагностичним обладнанням та новими лікарськими засобами;
  • Опрацьовуються нові методи ранньої діагностики багатьох захворювань.
В клініці “Ветмедкомплекс” – це поєднання сучасних технологій і багаторічного стажу роботи лікарів-хірургів. Наш операційний блок володіє сучасними електро хірургічними приладами ,цифровим моніторингом життєво важливих функцій органів пацієнта,УЗД ,що підвищує безпечність проведення операцій. При необхідності проведення оперативного лікування.У ветеринарній клініці “Ветмедкомплекс” хірурги віддають перевагу методам малоінвазивної хірургії,що характеризуються мінімальною травматизацією і швидкою реабілітацією хворого у післяопераційний період. Анестезіологічний супровід при оперативних втручаннях виконується сучасними та безпечними препаратами. Ветеринарна клініка “Ветмедкомплекс” надає послуги в сфері абдомінальної хірургії, хірургії репродуктивної системи,а також ортопедії.

До кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхід!

У нас діє гнучка система знижок, періодично проводяться акції.

Працюємо цілодобово та без вихідних за попереднім записом.

Пацієнти, котрі потребують термінового прийому,приймаються без черги.

“Ветмедкомплекс” надає не лише конслультаціїї та лікування, догляду тварин, а різноманітні послуги, лікування домашніх тварин. Ми будемо раді бачити у “Ветмедкомплекс”– цілодобова ветеринарна клініка.

Записатися на прийом