УЗД печінки в котів та собак у Львові

Безболісна і якісна УЗД-діагностика вашого улюбленця

Ультразвукова діагностика різноманітних захворювань у тварин органів травного тракту є одним не тільки із інформативних та універсальних методів діагностики, але часто і єдиним методом, який допомагає лікарю у діагностиці захворювання, яке вже в процесі розвитку, але немає ще клінічних проявів.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Ультразвукова діагностика печінки

УЗД печінки слід робити не тільки тоді, коли тварина хвора, але й з профілактичною метою, для виявлення «дрімаючої» хвороби, а також перед операцією для визначення прогнозу перенесення твариною наркозу.

Це про ураження печінки внаслідок багатьох причин – годування «зі столу», використання дешевих незбалансованих кормів, хронічне отруєня токсичними речовинами (контакт з отруйними речовинами, під’їдання вазонів, годування зіпсованими продуктами).

Зазвичай хвороба має безсимптомний характер, тому для власників тварин стає несподіванкою, коли при проведенні ультразвукового дослідження з приводу іншого захворювання вони чують : “У вашого улюбленця “запалення печінки” або “жировий гепатоз” печінки”. Або ж при отриманні результатів аналізу крові встановлено підвищення показників печінкових проб. Дані факти свідчать, що у печінці тварини почалися зміни, викликані несприятливим чинником. Погана новина в тому, що це захворювання небезпечне, воно може переходити у фазу запалення, що надалі може призвести до печінкової недостатності, порушення багатьох регуляторних механізмів гомеостазу організму та смерті тварини.

Найбільш часто даним захворюванням хворіють кішки через особливості анатомічної будови організму, недостатності деяких ферментів та амінокислот.

  Які зміни печінки можна побачити на УЗД – апараті?

  • Печінка збільшена в розмірах, що свідчить про наявність захворювання.
  • Змінена структура печінки, що свідчить про розвиток хвороби.
  • В залежності від тих змін структури печінки, лікар може зробити висновок про тривалість захворювання, що допоможе і у виявленні шкідливого фактора (причини), і допоможе лікарю у виборі препаратів та складанні плану лікування.
  • Повторні УЗД – обстеження печінки дають змогу контролювати перебіг захворювання та якість лікувального процесу.
  • Не треба чекати прояву захворювання – слід хоча б 1 раз на рік проводити своєму улюбленцю профілактичне обстеження, щоб вчасно відреагувати на появу хвороби і прийняти необхідні заходи, адже ефективніше та набагато дешевше проводити профілактику захворювання, аніж лікувати.

  Як проводиться УЗД печінки?

  Для проведення обстеження голиться ділянка живота спеціальною машинкою, яка не викликає дискомфорту, неприємних відчуттів,чи подразнення шкіри. Для більш кращого контакту датчика УЗД – апарату з тілом тварини наносимо спеціальний гель, який не викликає алергії та місцевого подразнення. Після обстеження залишки гелю забираємо одноразовими серветками.

  Обстеження в нашій цілодобовій клініці «Ветмедкомплекс» проводиться за допомогою сучасного УЗД-апарату експерт-класу з найновішою версією програмного забезпечення та отримання максимально точних даних.

  Записатися на прийом

  Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.