Видалення кліща в котів та собак у Львові

Дієва боротьба з кліщами у вашого улюбленця

Захищати тварину від кліщів доцільно лише в теплу пору року, тому що кліщі активні тоді, коли температура за вікном піднімається вище нуля градусів. Якщо на тілі собаки чи кота виявлений кліщ, то його необхідно обережно видалити або звернутись за допомогою до ветеринарного лікаря

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Як правильно видалити кліща?

 • Якщо у вас немає досвіду та спеціального пристрою для видалення кліщів, краще зверніться до ветеринарного лікаря, який видалить кліща і ви побачите правильний алгоритм дій та необхідні для цього інструменти та медикаменти.
 • Лікар дуже добре знає про ту небезпеку, яку може нести в собі кліщ, тому насамперед подбає про свою безпеку та безпеку господаря тварини, якщо господар присутній при процедурі видалення кліща, а саме одягне маску та рукавиці сам і запропонує це зробити вам.
 • Якщо тварина поводиться неспокійно, не дає себе оглянути, значить її турбує біль. Тому проводиться місцеве знеболення шляхом введення розчину лідокаїну.
 • За допомогою спеціального пристрою для видалення кліщів, який називається Тік –Твістер, з дотриманням всіх вимог, кліщ видаляється.
 • Для подальшого обстеження жива особина кліща відправляється в лабораторію.
 • Якщо підозра підтвердиться, то тварині призначається відповідне лікування.
 • Ранка обробляється дезінфікуючим розчином.
 • Якщо кліщ глибоко проник в товщу шкіри і видалити його звичайним методом немає можливості, то проводиться невеликого об’єму хірургічна операція: робиться невеликий розріз шкіри в місці локалізації кліща і кліщ видаляється. На місце розрізу накладається шов і проводиться обробка дезінфікуючим спреєм.

  Записатися на прийом

  Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.