Чіпування котів та собак у Львові

Чіпування Вашого улюбленця

Чіпування — це процес імплантації під шкіру тварини мікрочіпу, який містить у собі унікальний 15-значний номер. Цей номер залишається з твариною протягом усього життя і закріплюється за нею індивідуально. Реєстрація номеру чіпа здійснюється у міжнародній базі даних реєстру тварин.
relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Навіщо чіпувати тварину?

Наявність мікрочіпа у тварин дозволяє вести більш просту систему обліку в ветеринарних клініках, в історії якого є всі хвороби і профілактичні заходи для кожної тварини.

Електронна ідентифікація допомагає власнику знайти свою тварину у разі її втрати, а при знахідці чужої тварини завжди з легкістю можна встановити контактні дані її власника, через базу даних. Крім того, у багатьох країнах світу на базі чіпування тварин вже створені системи контролю та моніторингу.

Чіп – це невеличка (в довжину трохи більше сантиметра, а в ширину – близько 2 мм) мікросхема, яка оточена спеціальним склом, на яке не відбувається відторгнення організмом. Він настільки малий, що його вкрай складно знайти після імплантації під шкіру тварини.

У кожного чіпа є свій ідентифікаційний код, який суто індивідуальний. Однак при скануванні спеціальним пристроєм ця маленька мікросхема розпізнається, а на дисплеї зчитувача з’являється той самий ідентифікаційний 15-значний код. Даний серійний номер можна порівняти хіба що з Вашим серійним номером у паспорті.

Як відбувається чіпування у нашій клініці?

Чіпування являє собою імплантацію капсули з мікрочіпом під шкіру тварини (не варто плутати цю процедуру з вживленням кліпси у вухо безпритульним собакам). Як правило, роблять це через одноразовий аплікатор, схожий на шприц. Власне, для тварини за відчуттями введення чіпу, те саме, що ін’єкція.

Чіп вводять в ділянку холки (місце між лопатками чотирилапого). Чіпувати тварин можна у будь-якому віці, оскільки вік не впливає на прийняття/неприйняття організмом капсули, а також на її місце розташування. Інформацію про чіпованих тварин вносять до міжнародної бази даних.

    Записатися на прийом

    Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.