Чіпування котів та собак у Львові

Безболісне чіпування вашого улюбленця

Чіпування — це процес імплантації під шкіру тварини мікрочіпу, який містить у собі унікальний 15-значний номер. Цей номер залишається з твариною протягом усього життя і закріплюється за нею індивідуально.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Навіщо чіпувати тварину?

Важливим аспектом на користь чіпування є наявність електронного чіпа, який вкрай важливий для виключення підміни елітних тварин на виставках і під час подорожей всередині країни.

Наявність мікрочіпа у тварин дозволяє вести більш просту систему обліку в ветеринарних клініках, в історії якого є всі хвороби і профілактичні заходи для кожної тварини.

Електронна ідентифікація істотно допомагає власникові знайти свою тварину у разі її втрати, а при знахідці чужої тварини завжди з легкістю можна визначити координати її власника, зв’язавшись із спеціалізованою локальною або інтернет базою.

Крім того, у багатьох країнах світу на базі чіпування тварин вже створені системи контролю та моніторингу. Мікрочіп так само незамінний для дослідницької роботи, бо дає змогу ідентифікувати будь-яку тварину. Природоохоронні організації за допомогою системи ідентифікації проводять контроль над міграцією диких тварин.

Чіп – це невеличка (в довжину трохи більше сантиметра, а в ширину – близько 2 мм) мікросхема, яка оточена спеціальним склом, яке не відторгає організм тварини. Він настільки малий, що його вкрай складно знайти після імплантації під шкіру тварині. З часом він обростає тканинами,за рахунок чого не мігрує тілом. У кожного чіпі є свій ідентифікаційний код, який суто індивідуальний. Однак при скануванні спеціальним пристроєм ця маленька мікросхема розпізнається, а на дисплеї зчитувача з’являється той самий ідентифікаційний 15-значний код. Даний серійний номер можна порівняти хіба що з вашим серійним номером у паспорті.

    Як відбувається чіпування у нашій клініці?

    Чіпування являє собою імплантацію капсули з мікрочіпом під шкіру тварини (не варто плутати цю процедуру з вживленням кліпси у вухо безпритульним собакам). Як правило, роблять це через одноразовий аплікатор, схожий на шприц. Власне, для тварини за відчуттями введення чіпу, те саме, що ін’єкція. Чіп вводять в ділянку холки (місце між лопатками чотирилапого). Чіпувати тварин можна у будь-якому віці, оскільки вік не впливає на прийняття/неприйняття організмом капсули, а також на її місце розташування. Інформацію про чіпованих тварин вносять до міжнародної бази даних.

      Записатися на прийом

      Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.