Дерматологія

Дерматологія тварин
ВЕТМЕДКОМПЛЕКС ветеринарна клініка

Лікування дерматологічних захворювань тварин на професійному рівні

Дерматологія- шкіра-бар’єр, який першим приймає на себе удар навколишнього середовища . Важливо розуміти, що саме шкіра є дзеркалом всього організму: охороняючи його від негативних впливів і мікробів, шкіра часто слугує зовнішнім відображенням патології внутрішніх органів, центральної нервової системи, ендокринної системи, важких системних хвороб, порушень адаптаційних механізмів організму та ін.

Взаємозв’язок багатьох шкірних захворювань і захворювань внутрішніх органів очевидна. Тому хороший дерматолог зобов’язаний бути компетентним не лише в питаннях дерматології, але і в питаннях імунології, неврології, ендокринології, генетики.
Дерматологія-профіль у медицині з найбільш частим числом виникнень та різноманітністю форм та проявів патологій. Саме захворювання шкіри як негативно впливають на зовнішній вигляд тварини, так і викликають у нього занепокоєння.
При встановленні діагнозу важливе місце займає збір анамнезу. При зборі анамнезу насамперед треба встановити головну причину захворювання. Запитання повинні бути сформовані так, щоб виявити дану проблему.

“Кому більше докучає хвороба?Вам чи вашій тваринці?”

Типова відповідь : “Мені, бо від тварини іде неприємний запах (себорея?)”, Мені,бо собака постійно чірхається ( ураження кліщем,алергія на корм , атопія?), У пса випадає шерсть,а в іншому вона здорова (ендокринні порушення ).У цій первинній інформації висловлені причини,які змусили господаря тварини прийти до лікаря.
Детальний анамнез потрібний ще й тому, що часто зміни шкіри є нетипові через те,що тварину вже чимось лікували, або через тривалий перебіг захворювання почали домінувати вторинні ознаки захворювання над первинними.Часто при клінічному огляді лікар оглядає тільки уражену ділянку,а не цілу тварину.

Ветеринарнам клініка “Ветмедкомплекс” володіє сучасними методами діагностики та лікування проблем дерматологічного профілю різного ґенезу (алергічні,паразитарні,грибкові та бактеріальні захворювання).

До кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхід!

У нас діє гнучка система знижок, періодично проводяться акції.

Працюємо цілодобово та без вихідних за попереднім записом.

Пацієнти, котрі потребують термінового прийому,приймаються без черги.

“Ветмедкомплекс” надає не лише конслультаціїї та лікування, догляду тварин, а різноманітні послуги, лікування домашніх тварин. Ми будемо раді бачити у “Ветмедкомплекс”– цілодобова ветеринарна клініка.

Записатися на прийом