Чистка зубів коту та собаці у Львові

Безболісна чистка зубів вашому улюбленцю

Рекомендуємо раз на рік робити санацію ротової порожнини і уважно стежити за станом зубів та ясен в період зміни молочних зубів на постійні. Так само радимо не зволікати з моментом звернення до лікаря, і консультуватися з усіх питань завчасно. Своєчасний огляд тварин ветеринарним лікарем – стоматологом допоможе запобігти серйозним захворюванням порожнини рота.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Що таке зубний камінь і причини його утворення у тварин?

Зубний камінь – це вапняне відкладення на вільній поверхні зуба біля краю ясен та в кишенях ясен. Він починає утворюватись, починаючи з молодого віку, і з часом «наростаючи», викликає біль та інші неприємності.

Причини утворення:

  • Неправильно збалансоване харчування тварини;
  • Відсутність натуральної їжі;
  • Неправильно сформований прикус;
  • Вісутність гігієни ротової порожнини у тварини;
  • Наявність захворювань, що супроводжуються порушення обміну;
  • Наявність запального процесу ясен;

Підготовка до видалення зубного каменю

Перед процедурою необхідно пройти певні обстеження, які вкажуть не тільки на здоров’я вашої тварини, але й можуть виявити гостре захворювання в ранньому скритому періоді, крім того, в процесі обстеження можна виявити вже наявне захворювання, яке ще не проявилось клінічно і щоб в майбутньому це не стало для власника неприємним «сюрпризом». Тому необхідно провести загальний аналіз крові та ультразвукову діагностику нирок та печінки, біохімічне дослідження роботи печінки та нирок, що важливо знати при дачі наркозу. В окремих випадках, перед наркозом, поводять ЕКГ та Ехокардіографію.

Як відбувається чистка зубів?

Стоматологічні процедури у тварин проводяться під наркозом. Не кожна тварина може витримати досить тривалу процедуру видалення зубного каменю ультразвуковим скалером, тому застосовують загальний наркоз.

Питання вибору наркозу

Наркоз в нашій клініці медикаментозний, з дотриманням вимог не тільки снодійного, але й знеболювального ефекту. Після завершення операції тварині вводять антидот – препарат для усунення седативного ефекту. Перевагою цього препарату є вихід з наркозу в короткі терміни. Інгаляційний наркоз збільшує вартість процедури в рази.

Умови, в яких проводиться видалення зубного каменю

Процедура проводиться в маніпуляційному кабінеті з дотриманням всіх протиепідеміологічних та санітарно – гігієнічних вимог, з обов’язковим моніторингом показників тиску, пульсу, насичення киснем крові, електрокардіограми. Для забезпечення кращого поступлення в організм тварини кисню, використовується кисневий концентратор.Механічне усунення великих каменів відбувається за допомогою стоматологічних інструментів. Чистка за допомогою ультразвуку проводиться для усунення дрібних каменів. Шліфування та полірування зубів виробляються за допомогою спеціальних паст.

Чи можна вдома видалити зубний камінь?

Лікування від зубного каменю можна робити тільки в клініці. Видалення в домашніх умовах неможливо, так як це досить складна процедура, яка робиться в основному під наркозом в умовах ветеринарної клініки. Ні в якому разі не робіть усунення зубного каменю в домашніх умовах, так як цим можна заподіяти сильний біль тварині і принести шкоду здоров`ю.

Записатися на прийом

Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.