Кастрація кота та собаки у Львові

Безболісна кастрація вашого улюбленця

Нескладна операція кастрації триває до 15 хвилин. Але потрібно врахувати особливості вимог до підготовки організму тварини до оперативного лікування, передопераційного періоду, наркозу, виконання самої операції, післяопераційного періоду.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

На що слід звертати увагу при підготовці тварини до кастрації?

Лікарі клініки «Ветмедкомплекс» проводять це оперативне втручання на високому професійному рівні. Попередньо тварина має пройти повноцінну вакцинацію. Якщо прийшов час провести профілактику глистяної інвазії, то не раніше, чим через 10 днів, можна проводити операцію. Бо всі ці моменти мають важливий вплив на стан здоров’я тварини, перенесення нею наркозу та самої операції.

  Які обстеження треба провести?

  Операцію слід проводити здоровій тварині. Тому перед операцією кастрації кота чи собаки необхідно пройти певні обстеження, які вкажуть не тільки на здоров’я вашої тваринки перед операцією, але й можуть виявити гостре захворювання в ранньому скритому періоді, а це важливо знати для того, щоб оперативне втручання було успішним. 

  Крім того, в процесі обстеження можна  виявити вже наявне захворювання, яке ще не проявилось клінічно і щоб  в майбутньому це не стало для власника неприємним «сюрпризом». Це про ліпідоз печінки та сечокам’яну хворобу котів

  Адже легше і набагато дешевше провести профілактику, аніж лікувати. Тому перед операцією необхідно провести загальний аналіз крові та ультразвукову діагностику нирок та печінки, а якщо в тварини підвищенна маса тіла, то слід провести біохімічне дослідження роботи печінки та нирок, що важливо знати при дачі наркозу. В окремих випадках, перед наркозом, поводять ЕКГ та Ехокардіографію.

  Питання вибору наркозу

  Наркоз в нашій клініці медикаментозний, з дотриманням вимог не тільки снодійного, але й знеболювального ефекту. Після завершення операції тварині вводять антидот – препарат для усунення седативного та анальгезуючого ефектів. Перевагою цього препарату є вихід з наркозу в короткі терміни. Інгаляційний наркоз збільшує вартість операції в рази.

  Умови, в яких проводиться операція

  Кастрація кота та собаки в клініці «Ветмедкомплекс» проводиться в операційній з дотриманням всіх протиепідеміологічних та санітарно–гігієнічних вимог.

  Операція проводиться з обов’язковим моніторингом показників тиску, пульсу, насичення киснем крові, електрокардіограми.

  Для забезпечення кращого поступлення в організм тварини кисню, використовується кисневий концентратор.

  Для виконання оперативного втручання використовується сучасна методика радіохвильової хірургії, що дозволяє знизити енергетичне навантаження на операційну зону, значно звузити її розміри, різко зменшити травму навколишніх тканин і посилити в них репараційні процеси, поліпшити косметичний ефект, зменшити час перебування пацієнта під наркозом.

  Перевагою такого методу є :

  – Відсутність опіків та некрозу тканин.

  – Не залишає рубців на тканинах.

  – Пришвидшує загоєння ран.

  – Стерилізуючий ефект.

  – Значно знижує ризик кровотечі.

  Операційний стіл спеціально спроектований для виконання операцій дрібним домашнім тваринам, що дає безпечну  укладку тварини та зручний доступ хірургу до операційного поля, яке має добре освітлення (що є важливим) спеціальною операційною лампою.

  Післяопераційний догляд

  Після завершення операції тварину переносять в кімнату перетримки післяопераційних тварин, де за ними проводиться моніторинг в ранньому післяопераційному періоді. Тільки після виходу з наркозу тварина передається власникам. Лікар – хірург надає власникам рекомендації щодо подальшого догляду за післяопераційною раною, за самою твариною, та все, що стосується особливостей подальшого годування. Лікар призначає на короткий період антибіотики та знеболюючий препарат. Якщо у вас немає можливості це провести самим, ви можете звернутись в нашу цілодобову клініку в зручний для вас час.

  Тільки знання цих особливостей та вміле використання цих знань на практиці дає той бажаний результат, та досягнення мети, яка ставився перед оперативним втручанням.

  Записатися на прийом

  Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.