Вакцинація котів та собак у Львові

Ефективна вакцинація вашого улюбленця

Вакцинація – це простий, безпечний та дієвий спосіб захисту організму тварини від інфекційних захворювань.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Чому потрібно проводити вакцинацію?

Вакцинація – це основний та найбільш дієвий метод профілактики інфекційних хвороб тварин. Вакцинація дає можливість організму створити антитіла від інфекції, які будуть не менше року захищати Вашого улюбленця від відповідних захворювань.

Вакциновані самки діляться зі своїми малюками імунітетом з першими краплями молока, який буде захищати їх на протязі двох місяців. А далі тварину потрібно вакцинували для того, щоб імунний захист оберігав Вашого улюбленця від потенційної загрози інфікування заразними хворобами. При наявності в крові антитіл до певного захворювання тварина, у випадку контакту з його збудником взагалі не заражається або перебіг хвороби проходить у легкій формі. На цьому базується метод профілактичних вакцинацій. Але тривалість існування в організмі антитіл, які утворилися в результаті вакцинації, обмежена. Щоб підтримувати штучний імунітет, щеплення необхідно виконувати з певною періодичністю, регулярно за графіком.

  Як слід підготуватися до вакцинації?

  Відповідно до інструкцій вакцин, якими користуються ветеринарні лікарі у всьому світі перед вакцинацією необхідно:

  • Провести профілактичну дворазову дегельмінтизацію, тобто обробку від гельмінтів;
  • Провести обробку від ектопаразитів
  • Вакцинації підлягають лише клінічно здорові тварини, в чому лікар-ветеринар переконується під час клінічного огляду та збору анамнезу перед процедурою.
  • Також після проведення вакцинації, якщо тварина до того не була вакцинована необхідно дотриматися двохтижневого карантину. Цей період потрібен для організму, щоб виробити достатній титр антитіл для захисту Вашого улюбленця. Також лікар повідомить, коли потрібно робити наступне щеплення.

  Які можуть бути побічні реакції?

  Відповідно до інструкцій, які описують виробники вакцин – побічна реакція на вакцинацію викає з інтенсивністю 0,05%. Простіше кажучи це кожна двохсота тварина. До найбільш поширених побічних реакцій відносяться: 

  • гостра алергічна реакція;;
  • лихоманка в першу добу після вакцинації, яка проявляється апатичною поведінкою тварини;;
  • припухлість в місці уколу, яка розсмоктується до 1 місяця часу.;

  Вони можуть бути пов`язані з індивідуальною непереносимістю препарату, використанням неякісної, простроченої або зіпсованої в результаті неправильного зберігання вакцини, порушення правил і/або техніки постановки вакцини.

  Також важливо використовувати оригінальні сертифіковані препарати, які Ви можете придбати у мережі аптек “Ветмаркет” або на сайті та звертатися для проведення вакцинації у нашу клініку або викликати фахівця додому. Самостійний вибір і застосування вакцин в домашніх умовах загрожує порушенням правил зберігання або неправильним виконанням уколу.

  Записатися на прийом

  Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.