Видалення зубів коту та собаці у Львові

Безболісне видалення зуба вашому улюбленцю

Рекомендуємо раз на рік робити санацію ротової порожнини і уважно стежити за станом зубів та ясен в період зміни молочних зубів на постійні. Так само радимо не зволікати з моментом звернення до лікаря, і консультуватися з усіх питань завчасно. Своєчасний огляд тварин ветеринарним лікарем – стоматологом допоможе запобігти серйозним захворюванням порожнини рота.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Як відбувається видалення зубів у тварин?

Ця процедура відбувається під загальним наркозом. Вибір анестезії, тривалості медикаментозного сну і препаратів, що передують проведенню хірургічного втручання, визначається лікарем безпосередньо перед самим втручанням, в залежності від індивідуальних особливостей тварини. Під час проведення процедури, видаляються всі патологічно змінені зуби і проводиться повне очищення пащі.

  Питання вибору наркозу

  Наркоз в нашій клініці медикаментозний, з дотриманням вимог не тільки снодійного, але й знеболювального ефекту. Після завершення операції тварині вводять антидот – препарат для усунення седативного ефекту. Перевагою цього препарату є вихід з наркозу в короткі терміни. Інгаляційний наркоз збільшує вартість процедури в рази.

   Умови, в яких проводиться видалення зуба?

   Процедура проводиться в маніпуляційному кабінеті з дотриманням всіх протиепідеміологічних та санітарно – гігієнічних вимог, з обов’язковим моніторингом показників тиску, пульсу, насичення киснем крові, електрокардіограми. Для забезпечення кращого поступлення в організм тварини кисню, використовується кисневий концентратор.

   Записатися на прийом

   Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.