Цитологічні дослідження в котів та собак у Львові

Точні і оперативні цитологічні дослідження у вашого улюбленця

Дослідження виконуються на сучасному автоматичному аналізаторі, що виключає можливість неточностей в результатах. Реактиви для проведення досліджень використовуються тільки від провідних виробників, з наявністю сертифікату якості, щоб максималізувати точність досліджень.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Мазок на внутрішньоклітинні паразити

Цей метод цитологічного дослідження використовується для діагностики трансмісивних захворювань (піроплазмозу, гемобартонельозу) та захворювань, викликаних внутрішньоклітинними паразитами. Для проведення цього обстеження використовують кров, взяту із капілярів внутрішньої поверхні вушної раковини. Для цього ділянку вушної раковини зістригають, поверхню дезінфікують та за допомогою стерильної голки на предметне лабораторне шкельце вловлюють краплю крові, з якої виготовляють мазок та досліджують його під мікроскопом.

Мікроскопія зіскобу

Дане цитологічне дослідження проводиться з метою діагностики паразитарних захворювань шкіри. На предметне лабораторне шкельце наноситься зіскоб з ураженої ділянки шкіри і з використанням мікроскопа проводиться дослідження матеріалу.

Мікроскопія мазка – відбитка з піхви

Це цитологічне дослідження, при якому проводиться ідентифікація клітин, їхня форма та стан. Цей аналіз призначається при підозрі на запальний процес, відстеження динаміки лікування, контроль результатів терапії. Забір матеріалу проводиться за допомогою зонда – тампона та нанесення секрету та предметне лабораторне шкельце. Після чого готується мазок та досліджується під мікроскопом.

Експрес – тест на ерліхіоз, хворобу Лайма, лямбліоз, чуму собак, парвовіроз, вірусну лейкемію котів та вірусний імунодефіцит, панлейкопенію котів

Експрес – тест призначений для виявлення антитіл в досліджувальному матеріалі. Результат аналізу відображається в контрольній і тестовій лініях. Тривалість отримання результату – 15 хвилин.

Записатися на прийом

Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.