Лікування піометри в кішок та собак у Львові

Ефективне лікування піометри у вашого улюбленця

Терапевтичне лікування піометри малоефективне, бо часто призводить до повторного захворювання. Самим оптимальним методом лікування є оперативне втручання.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Що таке піометра?

Це гнійне захворювання матки, причиною виникнення якого може бути багато причин. Це захворювання може протікати гостро (закрита форма пірометри): з високою температурою тіла, різними проявами інтоксикації організму (зміна поведінки тварини, відмова від їжі, слабкість задніх кінцівок).  При відкритій формі піометри, яка часто виникає внаслідок прийому гормональних таблеток чи переривання вагітності. Часто власники помічають, що тварина останнім часом більше п`є води. Основою ознакою є виділення гною з піхви. у більшості випадків загальний стан тварини задовільний.

  Як проводиться операція?

  Після введення в наркоз у вашої тварини буде поголена її середина живота. Для цього використовується спеціальна машинка, яка не викликає дискомфорту, неприємних відчуттів чи подразнення шкіри.

  Розріз робиться по центру живота. Лікар – хірург дістає матку, фіксує її, робить розріз, дістає плоди. Після цього вилучаються послід, відсмоктуються залишки плодової рідини. Все зашивається в зворотньому порядку, на зовнішній шов накладається ізолююча пов’язка.

  Наркоз в нашій клініці медикаментозний, з дотриманням вимог не тільки снодійного, але й знеболювального ефекту. Після завершення операції тварині вводять антидот – препарат для усунення седативного ефекту. Перевагою цього препарату є вихід з наркозу в короткі терміни. Інгаляційний наркоз збільшує вартість операції в рази.

   Умови, в яких проводиться операція

   Оперативне лікування піометри в клініці «Ветмедкомплекс» проводиться в операційній з дотриманням всіх протиепідеміологічних та санітарно–гігієнічних вимог.

   Операція проводиться з обов’язковим моніторингом показників тиску, пульсу, насичення киснем крові, електрокардіограми.

   Для забезпечення кращого поступлення в організм тварини кисню, використовується кисневий концентратор.

   Для виконання оперативного втручання використовується сучасна методика радіохвильової хірургії, що дозволяє знизити енергетичне навантаження на операційну зону, значно звузити її розміри, різко зменшити травму навколишніх тканин і посилити в них репараційні процеси, поліпшити косметичний ефект, зменшити час перебування пацієнта під наркозом.

   Перевагою такого методу є :

   – Відсутність опіків та некрозу тканин.

   – Не залишає рубців на тканинах.

   – Пришвидшує загоєння ран.

   – Стерилізуючий ефект.

   – Значно знижує ризик кровотечі.

   Операційний стіл спеціально спроектований для виконання операцій дрібним домашнім тваринам, що дає безпечну  укладку тварини та зручний доступ хірургу до операційного поля, яке має добре освітлення (що є важливим) спеціальною операційною лампою.

   Післяопераційний догляд

   Після завершення операції тварину переносять в кімнату перетримки післяопераційних тварин, де за ними проводиться моніторинг в ранньому післяопераційному періоді. Тільки після виходу з наркозу тварина передається власникам. Лікар – хірург надає власникам рекомендації щодо подальшого догляду за післяопераційною раною, за самою твариною, та все, що стосується особливостей подальшого годування. 

   Тільки знання цих особливостей та вміле використання їх на практиці дає той бажаний результат, який ставився перед оперативним втручанням. Після закінчення операції тварині продовжується надаватись необхідне лікування для більш швидшого одужання.

   Записатися на прийом

   Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.