Аналіз крові в котів та собак у Львові

Точний і оперативний аналіз крові у вашого улюбленця

Аналізи виконуються на сучасному автоматичному аналізаторі, що виключає можливість неточностей в результатах. Реактиви для проведення аналізів використовуються тільки від провідних виробників, з наявністю сертифікату якості, щоб максималізувати точність аналізів.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Для чого потрібно проводити це дослідження?

 • деякі захворювання можуть розвиватися не просто швидко, а стрімко. І часу для надання адекватної допомоги обмаль. Тільки ветеринарні клініки, які мають власні лабораторії, мають ще й перевагу в часі і більшу можливість врятувати тварину.
 • більшість патологій на ранніх стадіях не мають специфічної чи явно вираженої симптоматики. Виявити їх можна лише за допомогою аналізів. При цьому, зміни навіть у звичайному клінічному аналізі крові можуть стати приводом для більш детального обстеження та швидкого встановлення діагнозу.
 • є ситуації, коли аналізи здавати потрібно часто для корекції лікування, або терміново та оперативно отримувати якісні результати – наприклад, колиіснує ймовірність зараження небезпечними хворобами.

  Загальний та біохімічний аналіз крові

  Забір крові поводиться з периферичних вен. В процесі забору крові важливу роль відіграє професіоналізм лікарів, щоб процес забору крові викликав якнайменший стрес у тварини, що може відображатися на результаті аналізу.
  Тварина фіксується, місце забору крові голиться спеціальною машинкою, яка не викликає дискомфорту, неприємних відчуттів, чи подразнення шкіри. Місце проколу обробляється спеціальним дезинфікуючим засобом. Вище місця забору накладається спеціальний джгут. Сам забір проводиться методом венепункції в спеціальну сертифіковану пробірку, що унеможливлює згортання крові та дає можливість отримати точний результат. Суть біохімічного аналізу крові полягає в тому ж самому, проте беруть венозну кров.

  Окрім підрахунку форменних елементів, додатково іде визначення наявності чи відсутності внутрішньоклітинних паразитів.

  4b6a0d30-5651-499c-801c-bf441d565bc2

  Записатися на прийом

  Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.