Терапія

Терапія тварин
ВЕТМЕДКОМПЛЕКС ветеринарна клініка

Терапія тварин на професійному рівні

Клініка “Ветмедкомплекс”, у якій працюють висококваліфіковані лікарі проводить весь спектр терапевтичних маніпуляцій націлені на якісне та професійне лікування Вашого улюбленця.

Лікарі – терапевти ветеринарної клініки “Ветмедкомплекс” є висококваліфікованими спеціалістами, які постійно удосконалюють свої навики і вміння. Наші лікарі регулярно є учасниками різних наукових конференцій, семінарів, конгресів та майстер-класів, які відбуваються в Україні та за її межами. Участь у відповідних заходах підтверджують здобуті дипломи, сертифікати та грамоти. Ми постійно розвиваємося та йдемо в ногу з часом, тому користуємося новітніми терапевтичними методами та схемами лікування. Це дає змогу швидко та ефективно надати відповідну допомогу нашим пацієнтам.

Терапевти – перша лінія захисту Ваших улюбленців. Високий рівень кваліфікації, багаторічний досвід роботи, любов до професії та щире бажання допомогти пацієнту дають можливість нашим лікарям детально з’ясувати всі особливості та тонкощі Ваших скарг, провести ретельний огляд Вашої тварини та надати рекомендації щодо необхідного обсягу обстежень, особливостей перебігу захворювання та призначити лікування. А також своєчасно та вірно визначити поставити діагноз хвороби.

До кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхід! Працюємо цілодобово та без вихідних за попереднім записом. Пацієнти, котрі потребують термінового прийому, приймаються без черги. У нас діє гнучка система знижок, періодично проводяться акції. Ми будемо раді Вас бачити у цілодобовій ветеринарній клініці “Ветмедкомплекс”.

Записатися на прийом