Терапія

Терапія тварин
ВЕТМЕДКОМПЛЕКС ветеринарна клініка

Терапія тварин на професійному рівні

Терапія— галузь медицини,що відповідає за причини виникнення, механізми розвитку, перебіг, методи розпізнавання, лікування і профілактики хвороб внутрішніх органів неінфекційної природи.

Ветеринарна клініка  “Ветмедкомплекс”, у якій працюють висококваліфіковані лікарі проводить лікування тварин по таких органах та системах:
  • серцево-судинній;
  • дихальній;
  • травній;
  • сечовидільній;
  • нервовій та ендокринній;
Лікарі -терапевти ветеринарної клініки “Ветмедкомплекс” є висококваліфікованими спеціалістами по захворюваннях окремих органів по системах: серцево-судинній, дихальній, травній, сечовидільній, нервовій, ендокринній, хвороби системи крові, обміну речовин. Особливості хвороб дрібних домашніх тварин. Особливу увагу лікарі-терапевти приділяють етіології, патогенезу , симптомам і перебігу хвороби, точній діагностиці, в тому числі диференціальний, прогнозу, лікуванню і профілактиці.

На відміну від інфекційних і паразитарних хвороб, безпосередньою причиною виникнення яких є специфічні збудники (бактерії, віруси, рикетсії, паразити та інші біотичні фактори), в етіології внутрішніх незаразних хвороб вирішальне значення має поєднання декількох внутрішніх та зовнішніх, частіше абіотичних факторів, що негативно впливають на організм: неповноцінне та неякісне харчування ,, перегрівання або переохолодження, антисанітарне утримання. На фоні порушення нормальних взаємовідносин організму із зовнішнім середовищем важливе значення в етіології часто належить різним збудникам інфекційних хвороб, які на певному етапі починають відігравати ведучу роль у розвитку захворювання, що особливо наглядно на прикладі респіраторних і шлунково-кишкових хвороб

Внутрішні незаразні хвороби часто є поліетіологічними, тому лікар ветеринарної медицини повинен уміти серед багатьох причин і факторів виявити основні, знаходити і поєднувати етіологічну роль біотичних та абіотичних факторів.

Патогенез обумовлює появу тих чи інших клінічних симптомів, перебіг хвороби, морфологічні та функціональні зміни в організмі під час хвороби. Вивчення патогенезу важливе не лише для пізнання суті хвороби, а й для призначення обґрунтованого лікування хворого пацієнта, оскільки таке лікування є найбільш ефективним.

При постановці прогнозу лікар враховує діагноз, індивідуальні особливості організму, наявність радикальних методів лікування та можливість їх застосування в даних умовах. Лыкування  у ветеринарній клініці “Ветмедкомплекс” грунтується на правильно поставленому діагнозі, знанні етіології та розумінні патогенезу хвороби. Лікування здійснюється з врахуванням механізму дії окремих лікарських речовин, їх сумісності, видових, породних, статевих, вікових і індивідуальних особливостей хворих тварин. Важливе місце лікарями – терапевтами ветеринарної клініки “Ветмедкомплекс” відводиться профілактиці- комплекс заходів, направлених на створення фізіологічно обґрунтованих умов утримання і харчування тварин, попередження шкідливого впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища, підтримання високого рівня неспецифічної резистентності та імунної реактивності організму, періодичне проведення профілактичних оглядів, які дають змогу діагностувати захворювання на ранніх, субклінічних стадіях хвороби і проводити заходи по попередженню їх розповсюдження.Високий рівень кваліфікації, багаторічний досвід роботи, любов до професії та щире бажання допомогти пацієнту дають можливість нашим терапевтам детально з’ясувати всі особливості та тонкощі Ваших скарг, провести ретельний огляд Вашої тварини та надати рекомендації щодо необхідного обсягу обстежень, особливостей перебігу захворювань та лікування. своєчасно та вірно визначити ознаки хвороби. У ветеринарній клініці “Ветмедкомплекс” лікарі є фахівцями не тільки загального профілю,а й володіють вузькими спеціалізаціями (нефрологія,акушерство та гінекологія,гастроентерологія,дерматологія,анестезіологія і т. д) . Більшість наших терапевтів є і спеціалістами у царині візуальної діагностики.Терапевти-перша лінія захисту Ваших улюбленців . Наші лікарі володіють сучасними методами профілактики ,діагностики та лікування різноманітних захворювань.

До кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхід!

У нас діє гнучка система знижок, періодично проводяться акції.

Працюємо цілодобово та без вихідних за попереднім записом.

Пацієнти, котрі потребують термінового прийому,приймаються без черги.

“Ветмедкомплекс” надає не лише конслультаціїї та лікування, догляду тварин, а різноманітні послуги, лікування домашніх тварин. Ми будемо раді бачити у “Ветмедкомплекс”– цілодобова ветеринарна клініка.

Записатися на прийом