Видалення стороннього тіла в котів та собак у Львові

Безболісне видалення стороннього тіла у вашого улюбленця

Потрібно врахувати особливості вимог до підготовки організму  тварини  до оперативного лікування, передопераційного періоду, наркозу, виконання самої операції, післяопераційного періоду.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

На що слід звертати увагу при підготовці тварини до операції по видаленню стороннього тіла із шлунка чи кишківника?

Лікарі клініки «Ветмедкомплекс» продять це оперативне втручання на високому професійному рівні. Якщо діагностовано стороннє тіло і показане оперативне лікування – необхідно провести загальний та біохімічний аналіз крові, УЗД живота та органів черевної порожнини.

Аналізи крові підкажуть лікарю, в якому стані знаходиться тварина, чи потребує медикаментозної підготовки до операції, чи витримає наркоз і який наркоз давати тварині.

Разом із даними УЗД-обстеження та даними аналізів можна виявити і «дрімаюче» захворювання, яке вже є, але ще себе не проявило. А це також важливо знати перед тим, як визначати вид наркозу.

В нашій клініці це робиться швидко, тому що ми маємо свою лабораторію та високоякісний УЗД–апарат експерт–класу.

  Питання вибору наркозу

  Наркоз в нашій клініці медикаментозний, з дотриманням вимог не тільки снодійного, але й знеболювального ефекту. Після завершення операції тварині вводять антидот – препарат для усунення седативного та анальгезуючого ефектів. Перевагою цього препарату є вихід з наркозу в короткі терміни. Інгаляційний наркоз збільшує вартість операції в рази.

  Оперативне лікування

  Після введення в наркоз у вашої тварини буде поголена його середина живота. Розріз робиться по центру живота. Шлунок і кишечник обстежують на предмет сторонніх тіл – їх може бути декілька, після знаходження стороннього тіла – робиться невеликий розріз у шлунку чи кишці, і стороннє діло видаляється. Розріз в шлунку або в кишці зашивають, після чого зашивають очеревину та шкіру.

  Перевагою хірургічного видалення стороннього тіла є те, що лікар – хірург оглядає весь кишківник та шлунок на предмет інших «цінних речей». Після закінчення операції тварині продовжується надаватись необхідне лікування для швидшого одужання.

  Виходячи з тяжкості ураження кишечника, вашій собаці може знадобитися 2-5 дні перебування в післяопераційному стаціонарі.

  Умови, в яких проводиться операція

  Саме оперативне втручання в клініці «Ветмедкомплекс» проводиться в операційній з дотриманням всіх проти епідеміологічних та санітарно–гігієнічних вимог.

  Операція проводиться з обов’язковим моніторингом показників тиску, пульсу, насичення киснем крові, електрокардіограми.

  Для забезпечення кращого поступлення в організм тварини кисню, використовується кисневий концентратор.

  Для виконання оперативного втручання використовується сучасна методика радіохвильової хірургії, що дозволяє знизити енергетичне навантаження на операційну зону, значно звузити її розміри, різко зменшити травму навколишніх тканин і посилити в них репараційні процеси, поліпшити косметичний ефект, зменшити час перебування пацієнта під наркозом.

  Перевагою такого методу є :

  – Відсутність опіків та некрозу тканин.

  – Не залишає рубців на тканинах.

  – Пришвидшує загоєння ран.

  – Стерилізуючий ефект.

  – Значно знижує ризик кровотечі.

  Операційний стіл спеціально спроектований для виконання операцій дрібним домашнім тваринам, що дає безпечну  укладку тварини та зручний доступ хірургу до операційного поля, яке має добре освітлення (що є важливим) спеціальною операційною лампою.

  Післяопераційний догляд

  Після завершення операції тварину переносять в кімнату перетримки післяопераційних тварин, де за ними проводиться моніторинг в ранньому післяопераційному періоді. Тільки після виходу з наркозу тварина передається власникам. Лікар – хірург надає власникам рекомендації щодо подальшого догляду за післяопераційною раною, за самою твариною, та все, що стосується особливостей подальшого годування тварини. Лікар призначає на короткий період антибіотики та знеболюючий препарат. Якщо у вас немає можливості це провести самим – Ви можете звернутись в нашу цілодобову клініку в зручний для вас час.

  Щоб тварина не вилизувала швів і не занесла інфекції, на неї одягають попону або комір. Слід стежити щоб протягом кількох днів тварина не стрибала, слідкувати за станом післяопераційного шва, щоб не було загноєння, двічі на день обробляти післяопераційний шов спеціальними засобами. У нашій клініці післяопераційний шов обробляють спеціальним антисептичним спреєм, що дає більш високу гарантію заживлення післяопераційної рани первинним натягом. Лікар призначає на короткий період антибіотики та знеболюючий препарат. Якщо у Вас немає можливості це провести самим – Ви можете звернутись в нашу цілодобову клініку в зручний для вас час. На 7-10 день слід звернутись до лікаря для зняття швів.

  Якщо Ви зауважили будь-які виділення з післяопераційної рани , почервоніння шкіри навколо рани, якщо тварина протягом більше доби відмовляється від корму, чи відсутнє сечопускання – слід негайно звернутись до лікаря.

  Тільки знання цих особливостей та вміле використання цих знань на практиці дає той бажаний результат, та досягнення мети, яка ставилась перед оперативним втручання.

  Записатися на прийом

  Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.