УЗД підшлункової залози в котів та собак у Львові

Безболісна і якісна УЗД-діагностика вашого улюбленця

Ультразвукова діагностика різноманітних захворювань у тварин – один із інформативних та універсальних методів діагностики, який допомагає лікарю у встановленні діагнозу, і в проведенні диференціації діагнозу.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

Ультразвукова діагностика патології підшлункової залози

Протягом останніх років відмічається ріст різноманітної патології підшлункової залози – панкреатити, абсцеси, псевдокисти, пухлини. Ультразвукова діагностика при даному захворюванні є більш інформативною, доступною та безпечною, аніж рентгендіагностика. Тому ультразвукове дослідження є цінним методом діагностики захворювань підшлункової залози, може використовуватися для взяття пункції і біопсії, а також контролю результатів лікування.

Результати УЗД – дослідження слід інтерпретувати з урахуванням анамнезу, клінічних симптомів і результатів лабораторних досліджень.

  Які зміни підшлункової залози можна побачити на УЗД – апараті?

  • Підшлункова залоза збільшена в розмірах, що свідчить про наявність захворювання.
  • Змінена структура свідчить про розвиток хвороби.
  • В залежності від тих змін структури підшлункової залози та інших органів, наявність випоту в черевну порожнину, лікар може зробити висновок про важкість перебігу захворювання, вибір правильної тактики лікування, тому ультразвукове обстеження не повинно обмежуватись тільки однією залозою, але й іншими органами.
  • Повторні УЗД – обстеження дають змогу контролювати перебіг захворювання та якість лікувального процесу.

  Як проводиться УЗД підшлункової залози?

  Для проведення обстеження голиться ділянка живота спеціальною машинкою, яка не викликає дискомфорту, неприємних відчуттів,чи подразнення шкіри. Для більш кращого контакту датчика УЗД – апарату з тілом тварини наносимо спеціальний гель, який не викликає алергії та місцевого подразнення. Після обстеження залишки гелю забираємо одноразовими серветками.

  Обстеження в нашій цілодобовій клініці «Ветмедкомплекс» проводиться за допомогою сучасного УЗД-апарату експерт-класу з найновішою версією програмного забезпечення та отримання максимально точних даних.

  Записатися на прийом

  Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.