Стоматологія

Стоматологія тварин
ВЕТМЕДКОМПЛЕКС ветеринарна клініка

Ветеринарна стоматологія на професійному рівні

Ветеринарна стоматологія – це область ветеринарії, основними напрямками якої є профілактика, діагностика та лікування захворювань ротової порожнини, щелепно-лицевої ділянки і пов’язаних з нею структур.Доволі цікавим розділом ветеринарної медицини виступає стоматологія для тварин, так як більшість власників тварин навіть не підозрюють про необхідність гігієнічних процедур для своїх улюбленців.Більшість власників домашніх тварин не знають, що у їхнього улюбленця є стоматологічні проблеми, тому  дослідження ротової порожнини повинне проводитися при кожному клінічному огляді. Загальний огляд може дати обмежену інформацію, повноцінне  обстеження може бути проведено тільки при загальній седації.

Захворювання ротової порожнини можуть істотно впливати як на самопочуття ,так і на поведінку  вашої тваринки!

Відсутність регулярних оглядів у лікаря-стоматолога   і своєчасного лікування  ротової порожнини  приводять до того,що практично всі домашні улюбленці старші 5 років страждають від гострих чи хронічних захворювань,а це може стати причиною втрати зубів ,порушень роботи травної системи.Ветеринарна клініка «Ветмедкомплекс» повністю обладнана відповідно найвищим стандартам якості ветеринарної медицини,а представники колективу складають виключно  спеціалісти своєї справи.Ми  пропонуємо нашим пацієнтам широкий спектр стоматологічних послуг і постійно розширюємо його.

Лікар-стоматолог  ветеринарної клініки “Ветмедкомплекс”  детально огляне та проконсультує Вас щодо щодо догляду за ротовою порожниною.

При наявності патологій спеціаліст точно продіагностує  та запропонує Вам найефективніші шляхи  вирішення даної проблеми.Головні симптоми стоматологічних захворювань:
 • Стоматит – стоматологічне захворювання,що проявляється запаленням слизової оболонки ротової порожнини. Стоматит викликають і інші захворювання ротової порожнини,інфекції, механічні пошкодження. Головними ознаками стоматиту є: поодинокі чи численні виразки в ротовій порожнині,нашарування різного кольору( білий,жовтий,зелений) в ротовій порожнині,почервоніння ясен,піднебіння,горла,збільшення лімфовузлів,висипки в ротовій порожнині,підвищення температури,посилена салівація,відмова від корму та іграшок.
 •  Пародонтит – набряк ясен,розвивається рухливість зубів,неприємний запах з ротової порожнини,можливі больові відчуття,свербіж та пульсація в яснах.
 • Пародонтоз-неінфекційне системне ураження тканин,в результаті чого вони поступово атрофуються.Пусковими механізмами даного захворювання є ендокринні порушення,порушення в системі кровообігу. При гострому процесі  дане захворювання проявляється  незначним свербіжем в області ясен, “ломотою” в щелепах, підвищеною чутливістю в зубах. При хронічному перебігу-атрофія тканин ясен, її опускання,розвивається оголення шийок та коренів зубів. Головні ознаки зубного каменю:
 • Щільні відкладення на зубній поверхні різного кольору;
 • Неприємний  запах з ротової порожнини;
 • Зміни в харчовій поведінці;
 • Потирання мордочки лапкою;
 • Салівація;
 • Кровотеча з ротової порожнини;
 • Небажання чи затруднене відкривання ротової порожнини;
 • Болючість;
 • Втрата ваги.
Сервіс ветеринарної стоматології у ветеринарній клініці “Ветмедкомплекс” -це:
 • багатолітній досвід роботи з дрібними тваринами;
 • сучасне обладнання;
 • точна діагностика стоматологічної патології;
 • нові та ефективні препарати для профілактики та лікування;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
У ветеринарній клініці “Ветмедкомплекс” лікарем – стоматологом проводиться лікування як гострих ,так і хронічних запальних процесів.Звичайно,бажано слідкувати за здоров’ям ротової порожнисті періодично проводити профілактичні огляди у лікаря-стоматолога,що дозволить вчасно виявити та попередити патологіюВетеринарна клініка “Ветмедкомплекс” надає послуги в сфері абдомінальної хірургії, хірургії репродуктивної системи,а також ортопедії.

До кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхід!

У нас діє гнучка система знижок, періодично проводяться акції.

Працюємо цілодобово та без вихідних за попереднім записом.

Пацієнти, котрі потребують термінового прийому,приймаються без черги.

“Ветмедкомплекс” надає не лише конслультаціїї та лікування, догляду тварин, а різноманітні послуги, лікування домашніх тварин. Ми будемо раді бачити у “Ветмедкомплекс”– цілодобова ветеринарна клініка.

  Записатися на прийом