ветеринарна клініка
«Ветмедкомплекс»

Ветеринарна клініка  – це клініка сучасної ветеринарної медицини, яка надає ветеринарні послуги для дрібних домашніх тварин
(кішок та собак)

Ветеринарна клініка  “Ветмедкомплекс” –це клініка передової ветеринарної медицини!

У ветеринарній клініці ми проводимо огляд, консультацію, діагностику та лікування тварин за різними напрямками ветеринарної медицини:
 • терапія;
 • хірургія;
 • ортопедія;
 • акушерство та гінекологія;
 • дерматологія;
 • офтальмологія;
 • стоматологія;
 • грумінг.
Наші спеціалісти беруть участь у різноманітних ветеринарних конференціях в Україні  та міжнародних симпозіумах, що дозволяє нам іти в ногу з передовими технологіями, використовувати в нашій роботі сучасні методи діагностики та лікування, а також використовувати найефективніші ветеринарні препарати.Спеціалісти нашої клініки відзначені нагородами та дипломами.Провідну роль у лікуванні  захворювань тварин відіграє медикаментозне лікування. Лікарські засоби вводять внутрішньовенно крапельно, внутрішньовенно струйно, дом’язево, підшкірно.Кабінет для проведення огляду світлий, достатньо провітрюваний, обладнаний всім необхідним для проведення огляду та проведення процедур.Оглядовий кабінет укомплектований столом для огляду тварин, столиком для розміщення інструментарію при проведенні огляду, процедурним столиком, шафою для медикаментів поточного користування, умивальником, дозаторами для дезінфікуючих розчинів, підставкою для крапельного введення ліків, ультразвуковим скаллером, двома електронними вагами для зважування тварин, апаратом для подачі кисню, медичними інструментами, одноразовими шприцами, біксами з стерильним матеріалом, шприцами, голками, стерилізаторами.Маніпуляційний кабінет знаходиться в світлому, достатньо провітрюваному приміщенні, стіни покриті водостійкою фарбою, підлога викладена кахлем. Кабінет обладнаний операційним столом, столиком для інструментарію, шафою для медикаментів, умивальником, дозаторами для дезінфікуючих засобів, підставкою для крапельного введення ліків.Лабораторія обладнана столом, кріслом, мікроскопом, лічильною машинкою, холодильником, медичною шафою, біохімічним аналізатором, умивальником. Приміщення для передстерилізаційноі обробки інструментарію та стерилізаціі обладнане умивальником, повітряним стерилізатором, столиком.Кабінет грумінгу знаходиться в світлому, достатньо провітрюваному приміщенні, підлога викладена кахлем. Кабінет обладнаний ванною, столом, органайзером, шафкою-пеналом, феном, грумінговим інструментарієм, дзеркалом.Приміщення для перетримки тварин розташоване в світлому, добре провітрюваному приміщенні. Обладнане спеціально  облаштованими клітками для перетримки тварин.Особлива увага у ветеринарній клініці «Ветмедкомплекс» приділяється дотриманню вимог санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів.Після кожного огляду пацієнта стіл для амбулаторного огляду обробляється дезінфікуючим засобом. Декілька разів на день всі приміщення, де знаходились тварини, опромінюються ультрафіолетовим промінням. Двічі на день проводиться обов’язкова поточна дезінфекція.Маніпуляції виконуються із застосуванням одноразового розхідного матеріалу.У ветеринарній клініці “Ветмедкомплекс” УЗД-обстеження проводиться на найсучаснішому обладнанні компанії ESAOTE висококваліфікованими лікарями ультразвукової діагностики, що значно допомагає у встановленні діагнозу та виборі методу лікування.

Ультразвукова діагностика – це один з важливих та універсальних методів візуальної діагностики різноманітних захворювань, який допомагає встановити остаточний діагноз та вибрати правильну тактику лікування.

Процедура проведення діагностичного дослідження є абсолютно безболісною та безпечною для тварини. Відсутність протипоказань та можливих негативних наслідків дозволяє застосовувати дане дослідження за необхідністю навіть декілька разів на день.Обстеження проводиться за допомогою сучасного УЗД-апарату експерт-класу з найновішою версією програмного забезпечення, з використанням лінійного, конвексного та кардіологічного датчиків, які забезпечують високий рівень візуалізації як при глибинному так і при поверхневому скануванні та отримання максимально точних даних.Перевагами УЗД-діагностики є:
 • Висока інформативна достовірність результатів обстеження;
 • Безпечність та безболісність процедури;
 • Проведення дослідження в режимі реального часу;
 • Широкий спектр діагностики всіх  органів та систем організму тварини;
 • Унікальний метод при спостереженні вагітності.
Кабінет ультразвукової діагностики проводить обстеження органів черевної порожнини, сечовидільної та статевої сфери, молочних залоз, щитовидної залози, плевральної порожнини та легень, лімфатичних вузлів, опорно-рухового апарату, ока та парабульбарного простору, діагностику вагітності, доплерографію судин, Ехо-кардіографію.

У ветеринарній клініці “Ветмедкомплекc” функціонує перетримка, де за Вашою тваринкою ветеринарні спеціалісти попіклуються цілодобово!

До кожного пацієнта ми знаходимо індивідуальний підхід!

У нас діє гнучка система знижок, періодично проводяться акції.Працюємо цілодобово та без вихідних за попереднім записом.Пацієнти, котрі потребують термінового прийому,приймаються без черги.“Ветмедкомплекс” надає не лише конслультаціїї та лікування, догляду тварин, а різноманітні послуги, лікування домашніх тварин. Ми будемо раді бачити у “Ветмедкомплекс”– цілодобова ветеринарна клініка.

Наші сертифікати

Записатися на прийом