Офтальмологія

Офтальмологія тварин
ВЕТМЕДКОМПЛЕКС ветеринарна клініка

Ветеринарна офтальмологія

Захворювання очей у тварин часто зустрічається в практиці ветеринарного лікаря. Сюди відносяться хвороби рогівки, склери, судинної оболонки ока, сітківки, кришталиків та інших структур. Причини цих патологій можуть бути різноманітні: від вроджених до набутих (вірусно-бактеріальні, аутоімунні, травми різного походження та інші).

Помітивши у домашнього вихованця сльозотечу, набряк повік примружування, світлобоязнь, почервоніння кон’юнктиви, наявність гною в кутку очей, означає необхідність консультації з фахівцем. Він проведе ретельний огляд вихованця, виявить хворобу і причину що її, викликала, а також призначить відповідну терапію.

Ветеринарна клініка “Ветмедкомплекс” надає широкий спектр діагностики, лікування та профілактики хвороб очей, в тому числі і оперативні втручання.

Високий рівень професіоналізму ветеринарних лікарів “Ветмедкомплексу”, які підберуть сучасні підходи лікування офтальмологічних проблем Вашого улюбленця. Ми будемо раді бачити у “Ветмедкомплекс”– цілодобова ветеринарна клініка.

 

Записатися на прийом