Кесарів розтин у кішки та собаки в Львові

Безболісний та комфортний процес пологів вашого улюбленця

Кесарів розтин – це невідкладна операція, яка полягає в розтині черевної стінки та матки з метою виведення плоду чи плодів для збереження їхнього життя та життя тварини.

relax-specials

КВАЛІФІКОВАНІ ЛІКАРІ

Наші лікарі - кваліфіковані спеціалісти у сфері надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям

Group 2 (2)

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ

З усіма послугами Ви можете ознайомитись на нашому сайті

w450h4001385925290Clock

ДОПОМОГА 24/7

Ветеринарна клініка працює цілодобово за адресою м.Львів, вул. Бучми 22

heart (1)

УСПІШНЕ ЛІКУВАННЯ

У нашій клініці є все необхідне для точної діагностики і успішного лікування

У яких випадках використовується?

Кесарів розтин здійснюють, коли у тварини діагностовано великі плоди, коли діагностовано неправильне положення плоду, при слабкій родовій діяльності, при переношуванні та відсутності родової діяльності через патологічні гормональні порушення.

  Умови, в яких проводиться операція

  Саме оперативне втручання в клініці «Ветмедкомплекс» проводиться в операційній з дотриманням всіх протиепідеміологічних та санітарно – гігієнічних вимог.

  Операція проводиться з обов’язковим моніторингом показників тиску, пульсу, насичення киснем крові, електрокардіограми. Для цього використовується ветеринарний монітор.

  Для забезпечення кращого поступлення в організм тварини кисню, використовується кисневий концентратор.

  Для уникнення крововтрати використовуємо електрокоагулятор, який дає можливість уникати цього і швидко реагувати на будь – які найменші прояви.Для виконання оперативного втручання використовується сучасна методика радіохвильової хірургії, що дозволяє знизити енергетичне навантаження на операційну зону, значно звузити її розміри, різко зменшити травму навколишніх тканин і посилити в них репараційні процеси, поліпшити косметичний ефект, зменшити час перебування пацієнта під наркозом.

  Перевагою такого методу є :

  – Відсутність опіків та некрозу тканин.

  – Не залишає рубців на тканинах.

  – Пришвидшує загоєння ран.

  – Стерилізуючий ефект.

  – Значно знижує ризик кровотечі.

  Як проводиться операція?

  Після введення в наркоз у вашої тварини буде поголена її середина живота. Для цього використовується спеціальна машинка, яка не викликає дискомфорту, неприємних відчуттів чи подразнення шкіри.

  Розріз робиться по центру живота. Лікар – хірург дістає матку, фіксує її, робить розріз, дістає плоди. Після цього вилучаються послід, відсмоктуються залишки плодової рідини. Все зашивається в зворотньому порядку, на зовнішній шов накладається ізолююча пов’язка.

  Наркоз в нашій клініці медикаментозний, з дотриманням вимог не тільки снодійного, але й знеболювального ефекту. Після завершення операції тварині вводять антидот – препарат для усунення седативного ефекту. Перевагою цього препарату є вихід з наркозу в короткі терміни. Інгаляційний наркоз збільшує вартість операції в рази.

  Післяопераційний догляд

  Щоб тварина не вилизувала швів і не занесла інфекції, на неї одягають попону, або комір. Слід стежити щоб протягом кількох днів тварина не стрибала, слідкувати за станом післяопераційного шва, щоб не було загноєння, двічі на день обробляти післяопераційний шов спеціальними засобами. У нашій клініці післяопераційний шов обробляють спеціальним антисептичним спреєм, що дає більш високу гарантію заживлення післяопераційної рани первинним натягом. Лікар призначає на короткий період антибіотики та знеболюючий препарат. Якщо у вас немає можливості це провести самим, ви можете звернутись в нашу цілодобову клініку в зручний для вас час. На 7-10 день слід звернутись до лікаря для зняття швів. Якщо ви зауважили виділення з післяопераційної рани будь – які виділення, почервоніння шкіри навколо рани, якщо тварина протягом більше доби відмовляється від корму, чи відсутнє сечоcпускання, слід негайно звернутись до лікаря.

  Записатися на прийом

  Ми завжди раді відповісти на усі ваші запитання.