Абсцес

Опубліковано general на

Абсцес
Абсцес

Все про абсцес в тварин у Львові

Абсцес (abscessus), гнійник, нарив – обмежена порожнина, заповнена гноєм, що утворюється внаслідок вогнищевого гнійного розплавлення тканин.

За статистикою у кожної другої тварини хоча б раз в житті утворювався абсцес. Його причиною може послужити будь-яке фізичне пошкодження шкіри, укус інших тварин, поріз об який-небудь предмет, отримання занози, недбалість при введенні різних ліків.

️Через рану будуть проникати гноєтворні мікроби (синьогнійної палички, стрептококи, стафілококи і ін.) , які викличуть процес виникнення абсцесу.

Як визначити, що у тварини абсцес?

На місці пошкодження з’являється шишка, яка стає більше на очах і через кілька днів лопається або ні. Це ознаки поверхневого абсцесу. 
А ось з ознаками глибокого все набагато важче. Можна лише зауважити, що улюбленець хворий. Він пригнічений, у нього прискорене дихання, температура і він явно відчуває в якомусь певному місці біль.
І тільки у ветеринарній клініці аналізом крові (в ній буде видно гострі гнійні запалення) можна визначити глибокий абсцес. Іноді може виникнути хімічний абсцес, таке трапляється при введенні всередину тканин речовин, які викликають неінфекційні запалення.

  Звертайтесь у клініку “ВЕТМЕДКОМПЛЕКС“, що знаходиться за адресою
  м. Львів, вул. Бучми 22  і наші висококваліфіковані спеціалісти нададуть Вам консультацію.

  Працюємо цілодобово та без вихідних!

  (063) 228-51-95
  (066) 738-84-95
  (097) 233-98-17
  (097) 913-09-62 – Viber

  vetmedcomplex@ukr.net


  0 коментарів

  Залишити відповідь