Гельмінти у домашніх тварин: чим небезпечні та як позбутися?

Опубліковано adm на

ветклініка

ВЕТМЕДКОМПЛЕКС - ветклініка.

Гельмінти у домашніх тварин: чим небезпечні та як позбутися?

Дуже часто власники тварин звертаються до нашої Ветмедкомплекс – ветклініка на рахунок профілактичної чи лікувальної дегельмінтизації. То хто ж такі гельмінти,які джерела зараження,клінічні ознаки ,діагностика ,лікування та профілактика гельмінтозів?

Гельмінти  (глисти) – небезпечні для здоров’я тварин та людей паразити, що можуть проникати в різні органи та тканини. Найчастіше живуть у кишечнику, але можуть вражати також кровоносну систему, печінку, мозок та проникати в інші частини тіла. Здатні спричиняти загальну інтоксикацію організму, алергічні реакції, локалізовані пошкодження органів та різноманітні системні захворювання. Дуже легко потрапляють з поверхні тіла домашніх улюбленців до організму їх господарів. Тому питання про лікування та профілактику зараження гельмінтами надзвичайно важливе не лише для здоров’я котів та собак, а й попередження розвитку багатьох хвороб у людей,-на це наголошують спеціалісти нашої ветеринарної клініки Ветмедкомплекс.

Які ж джерела ураження організму тварин та його наслідки?

Відмова від задавання суспензії чи таблетки від глистів у тварин може призвести до незворотних наслідків стану їх здоров’я навіть в тому випадку, якщо вони зовсім не гуляють на вулиці. Адже зараження відбувається навіть при вживанні деяких продуктів харчування (наприклад, необроблених риби чи м’яса). Також гельмінти та їх яйця можуть потрапити до тваринного організму з верхнього одягу та взуття господарів.

 Спеціалісти  Ветмедкомплекс – ветклініка наводять   деякі розповсюджені симптоми, які сигналізують про наявність цих небезпечних паразитів:

В результаті інтоксикації майже завжди за короткий термін втрачає здоровий блиск та помітно тьмяніє шерсть. Тварина стає млявою, сонливою і навіть роздратованою. Також можуть з’явитися темні виділення з очей.

Розлади травневої системи. В залежності від особливостей виду гельмінта та стадії ураження може виникнути запор чи діарея. Крім того, майже завжди спостерігаються зміна апетиту: деякі собаки чи коти перестають їсти, інші  – навпаки починають харчуватися дуже жадібно.

Продукти метаболізму, накопичуючись в організмі, призводять до невпинного порушення стану здоров’я. Якщо ігнорувати ці симптоми, кожного дня збільшується ризик того, що улюбленець загине.

Оглянути ,проконсультувати вашу тварину Ви можете у ветеринарній клініці  Ветмедкомплекс. Ми володіємо сучасною лабораторією, яка точно діагностує різноманітні гельмінтози.

Спеціалісти ветеринарної клініки Ветмедкомплекс назначать вашій тваринці спеціальні антигельмінтні ліки для собак та котів здатні не лише допомогти позбутися глистів, а й попередити ураження організму.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *