Як провести час дома з користю?

Опубліковано general на

як провести час з користю?
як провести час з користю?

Як провести час дома з твариною з користю?

На даний момент лікарі радять залишатися дома, для безпеки Вашого здоров’я але, на жаль, собакам таке проведення часу не доставляє особливого задоволення. Вихованці бажають спільну діяльність – прогулянки, ігри і навчання командам.

Для Вас ми підготували декілька занять, які допоможуть цікаво та продуктивно провести час зі своїм улюбленцем:

  • Гра в наперстки – просте рішення для захоплення собаки. Щоб грати в цю гру з вашим вихованцем вам знадобиться 3 чашки і один смаколик, який ви будете ховати під цими чашками. Покажіть спочатку смаколик, і потім то як ви його ховаєте під чашками. Потім ви перемішуєте чашки і заохочуєте свого вихованця «знаходити ласощі». Гра в наперстки дає вашому улюбленцю багато розумової стимуляції і допомагає йому працювати над своїми навичками вирішення проблем. З цією грою дуже добре справляються навіть коти.
  • Гра в перетягування каната – один з кращих способів брати участь гри з нашими улюбленцями. Це відмінний спосіб розумово і фізично задіяти свою домашню тварину. А оскільки це не вимагає великого простору, ви можете грати в приміщенні.
  • Гра з буксиром зробить вашу собаку агресивною, а дозвіл їй перемогти зробить її домінуючою. Дозволяючи перемогу вашому вихованцеві, просто робить гру більш захоплюючою для нього, і ця перемога буде заохочувати вашого чотирьохлапого друга грати більше. Собаки, які грають в буксир з їх власниками, виявилися більш слухняними. Буксир – відмінний спосіб також виховувати свого улюбленця, слідуючи основним правилам гри, наприклад – «гра припиняється, якщо зуби собаки чіпляються моєї руки».
  • Собакам подобається мати роботу, навіть якщо це щось просте, як принести ваше взуття. Ви можете змусити їх відчувати себе ще більш корисними, навчаючи своїх улюбленців назв деяких предметів, які ви б не проти отримати з їх допомогою.
  • Ми даємо нашим домашнім тваринам життя наповнене комфортом – вони безкоштовно отримують тепле ліжко, велику увагу і харчування. Але наші собаки були народжені, щоб працювати поруч з нами, багато хто з них не беруть до уваги деякі розумово стимулюючі дії. Один з найпростіших способів кинути виклик їх розуму – змусити їх працювати для прожитку. Ви можете змусити свою собаку виконати деякі трюки, перш ніж він отримає свій обід, або ви можете нагодувати свого улюбленця з іграшки для роздачі їжі. Іграшку ви можете придбати тут.
  • Гра в хованки є однією з улюблених ігор собак породи Лайка, але й іншим породам ця забава може сподобатися. Якщо у вашого вихованця немає окремої кімнати для відпочинку, ви можете когось попросити допомогти, щоб відвернули увагу вашої собаки, коли ви йдете ховатися.

Це так легко втратити можливість спілкуватися з вихованцем в той момент, коли вони роблять ту поведінку, яку ви бажаєте. Коли ви використовуєте клікер, ви можете відзначити точний момент, коли ваша собака зробила правильний вибір або виконала правильну команду.

Звертайтесь у клініку “ВЕТМЕДКОМПЛЕКС“, що знаходиться за адресою
м. Львів, вул. Бучми 22  і наші висококваліфіковані спеціалісти нададуть Вам консультацію.

Працюємо цілодобово та без вихідних!

(063) 228-51-95
(066) 738-84-95
(097) 233-98-17
(097) 913-09-62 – Viber

vetmedcomplex@ukr.net


0 коментарів

Залишити відповідь