Як провести час дома з користю?

Опубліковано adm на

як провести час з користю?

Як провести час дома з користю?

На даний момент лікарі радять залишатися дома, для безпеки Вашого здоров’я але, на жаль, собакам таке проведення часу не доставляє особливого задоволення. Вихованці бажають спільну діяльність – прогулянки, ігри і навчання командам.

Для Вас ми підготували декілька занять, які допоможуть цікаво та продуктивно провести час зі своїм улюбленцем:

1. Гра в наперстки – просте рішення для захоплення собаки. Щоб грати в цю гру з вашим вихованцем вам знадобиться 3 чашки і один смаколик, який ви будете ховати під цими чашками. Покажіть спочатку смаколик, і потім то як ви його ховаєте під чашками. Потім ви перемішуєте чашки і заохочуєте свого вихованця «знаходити ласощі». Гра в наперстки дає вашому улюбленцю багато розумової стимуляції і допомагає йому працювати над своїми навичками вирішення проблем.

З цією грою дуже добре справляються навіть коти.

2. Гра в перетягування каната – один з кращих способів брати участь гри з нашими улюбленцями. Це відмінний спосіб розумово і фізично задіяти свою домашню тварину. А оскільки це не вимагає великого простору, ви можете грати в приміщенні.

І попри те, що говорять деякі люди, гра з буксиром зробить вашу собаку агресивною, а дозвіл їй перемогти зробить її домінуючою. Дозволяючи перемогу вашому вихованцеві, просто робить гру більш захоплюючою для нього, і ця перемога буде заохочувати вашого чотирьохлапого друга грати більше. Собаки, які грають в буксир з їх власниками, виявилися більш слухняними.

Буксир – відмінний спосіб також виховувати свого улюбленця, слідуючи основним правилам гри, наприклад – «гра припиняється, якщо зуби собаки чіпляються моєї руки».

3. Собакам подобається мати роботу, навіть якщо це щось просте, як принести ваше взуття. Ви можете змусити їх відчувати себе ще більш корисними, навчаючи своїх улюбленців назв деяких предметів, які ви б не проти отримати з їх допомогою.

4. Ми даємо нашим домашнім тваринам життя наповнене комфортом – вони безкоштовно отримують тепле ліжко, велику увагу і харчування. Але наші собаки були народжені, щоб працювати поруч з нами, багато хто з них не беруть до уваги деякі розумово стимулюючі дії.

Один з найпростіших способів кинути виклик їх розуму – змусити їх працювати для прожитку. Ви можете змусити свою собаку виконати деякі трюки, перш ніж він отримає свій обід, або ви можете нагодувати свого улюбленця з іграшки для роздачі їжі. Іграшку ви можете придбати тут.

5. Гра в хованки є однією з улюблених ігор собак породи Лайка, але й іншим породам ця забава може сподобатися. Якщо у вашого вихованця немає окремої кімнати для відпочинку, ви можете когось попросити допомогти, щоб відвернули увагу вашої собаки, коли ви йдете ховатися.

6. Працюйте з собакою на тренуваннях разом з клікером.
Якщо у вас немає клікера, ви можете його придбати тут.

Коли ви навчаєте свою собаку чогось важлива кожна секунда;
Це так легко втратити можливість спілкуватися з вихованцем в той момент, коли вони роблять ту поведінку, яку ви бажаєте. Коли ви використовуєте клікер, ви можете відзначити точний момент, коли ваша собака зробила правильний вибір або виконала правильну команду.

#Будьте здорові та нехворійте, з любов’ю Ветмедкомплес – ветеринарна клініка.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *