Як зрозуміти, що Ваша тваринка захворіла?

Опубліковано general на

Як зрозуміти, що Ваша тваринка захворіла
Як зрозуміти, що Ваша тваринка захворіла

Як зрозуміти, що Ваша тваринка захворіла?

Наші улюбленці, як і ми, страждають від різних хвороб. Але якщо людина здатна повідомити про самопочуття словами, то про здоров’я вихованця ми можемо здогадуватися лише за симптомами. Тому потрібно уважно стежити за їх станом!
Зазвичай у тваринок захворювання проявляються зміною поведінки, тому господареві не треба мати ветеринарну освіту, щоб зрозуміти, що з вихованцем відбувається щось неприємне. Знаючи особливості поведінки і зовнішнього вигляду улюбленця, можна легко визначити, що він потребує допомоги лікаря.

 • Поведінка. 

  Здорова тварина рухлива, готова до гри і спілкування, прагне частого контакту з господарями. Навіть старий пес, якому важко ходити, радісно вітатиме людину – гавкатиме, повискуватиме, підніматиметься, тягнутиметься до нього, лизатиме руки. Пухнастик без проблем зі здоров’ям уважно стежить за рухами господаря, готовий виконувати його команди, реагує на голос та рухи. Хвора тварина відрізняється періодами підвищеної агресії, може бути апатичною і млявою, з невпевненими нескоординованими рухами. Вона не цікавиться іграми, до господаря не підходить або підходить на короткий час і тут же повертається на своє місце. Голова у такої тварини опущена, дихання важке, постійно ховається, і намагається спати.
 • Шерсть.
  У здорового пухнастика вона блискуча, рівномірна, густа, красива і приємна на дотик. У хворої тварини тьмяна суха шерсть, з ковтунами і залисинами, жорстка на дотик. Може змінитися колір, початися інтенсивне випадання шерсті, шкіра стане більш жорсткою або в’ялою.
 • Очі. 
  У здорового улюбленця чисті очі без помутнінь, з білим білком, відкритий погляд. Очі хворої тварини тьмяні, забруднені слизовими виділеннями або гноєм.
 • Апетит. 
  Здоровий вихованець з’їдає все швидко, іноді просить добавку, явно отримує задоволення від їжі. Хвора тварин може понюхати або лизнути їжу, але їсть дуже мало, швидко йде від миски або взагалі не виявляє бажання харчуватися. З пащі може рясно виділятися слина, може бути різкий неприємний запах.
 • Випорожнення.
  У здорового улюбленця екскременти сформовані і природне рівномірне забарвлення (жовте, коричневе), можуть бути трохи рідкуватими або твердими. Якщо у вашого вихованця пронос або запор, випорожнення мають неприродний запах (різкий, незвичний, на зразок запаху протухлої риби) і колір (блідо-зелений або чорний), в них є прожилки крові, – вихованець хворий.

Звертайтесь у клініку “ВЕТМЕДКОМПЛЕКС“, що знаходиться за адресою
м. Львів, вул. Бучми 22  і наші висококваліфіковані спеціалісти нададуть Вам консультацію.

Працюємо цілодобово та без вихідних!

(063) 228-51-95
(066) 738-84-95
(097) 233-98-17
(097) 913-09-62 – Viber

vetmedcomplex@ukr.net


0 коментарів

Залишити відповідь