Нагородження 1-ше місце ВЕТМЕДКОМПЛЕКС

Опубліковано general на

Цілодобова ветеринарна клініка
Цілодобова ветеринарна клініка

Нагородження 1-ше місце ВЕТМЕДКОМПЛЕКС

Ветмедкомплекс —клініка передової медицини! Наші лікарі – високодосвідчені спеціалісти у царині надання високоякісної допомоги Вашим улюбленцям!У стінах ветеринарної клініки “Ветмедкомплекс” проведено більше тисячі консультацій,діагностичних досліджень,терапевтичних заходів,сотні успішних оперативних втручань. Незважаючи,що наша клініка працює з 2018-го року,ми встигли завоювати найголовніше Вашу довіру!Кожного дня ми надаємо допомогу нашим пацієнтам,обираючи індивідуальний,максимально правильний метод лікування!Цей вибір базується на фундаментальних знаннях,досвіді роботи,найвищому рівні обладнання та професіоналізму кожного співробітника колективу!За надання високоякісних медичних послуг наша ветеринарна клініка Ветмедкомплекс перемогла у фіналі конкурсу “Найякісніші товари та послуги у місті Львові”. Компанія “Знак Якості” займається розвитком малого і середнього бізнесу і вже четвертий рік проводить конкурс “Найякісніші послуги і товари року”! Конкурс є об’єктивним, незалежним, політично не ангажованим. Проводиться на усій території України. Конкурс ставить своєю метою нагородити лідерів різних галузей ринку. Завдяки щорічному Конкурсу “Найякісніші послуги і товари року” власники і керівники підприємств, приватні підприємці знайомляться один з одним, тим самим стаючи відповідальнішими і свідомими постачальниками товарів і послуг. Споживачі, також активно інформуються про результати проведення Конкурсу . Наші інформаційні партнери це соціальні мережі і регіональні видання. Почесним знаком “Знак Якості” відзначаються ті компанії або бренди, які увійшли до топа галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

Нам приємно відмітити, що “ВЕТМЕДКОМПЛЕКС” – ветеринарна клініка в місті Львів отримала нагороду від компанії “Знак Якості” -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Ветеринарні центри!

“ВЕТМЕДКОМПЛЕКС” – це клініка сучасної ветеринарної медицини, яка надає ветеринарні послуги для дрібних домашніх тварин (кішок та собак).У ветеринарній клініці проводять огляд, консультацію, діагностику та лікування тварин за різними напрямками ветеринарної медицини: терапія;хірургія; ортопедія; акушерство та гінекологія; дерматологія; офтальмологія; стоматологія; грумінг. Ветклініку у Львові відрізняє необхідність підтримувати дуже високий рівень якості своїх послуг, високий потік, висока потреба в вузьких спеціалізацій лікарів. Клініка оснащена новим високотехнологічним обладнанням, що дозволяє надавати тваринам високий рівень ветеринарного обслуговування, лікування і діагностики.За плечима фахівців не тільки вища освіта, а й щорічні курси підвищення кваліфікації, конференції, досвід роботи і стажувань в кращих ветеринарних клініках України і Європи. Досвідчені фахівці, всі види ветеринарних послуг, уважний персонал, а також можливість викликати ветеринара додому і можливість цілодобово звертатися – всі ці зручності, високо оцінили клієнти клініки!

Вітаємо! Нехай ця добра і благородна професія подарує вам міцне ведмеже здоров’я, м’яку котячу ніжність і ласку в любові, гідні матеріальні хом’ячі запаси і побільше приводів для щенячих захоплень!


0 коментарів

Залишити відповідь