Панлейкопенія (котяча чумка)

Опубліковано general на

котяча чумка
котяча чумка

Все про котячу чумку у Львові

Котяча чумка також відома як панлйкопенія. Це дуже небезпечне і, на жаль, поширене захворювання, що вражає як дорослих кішок, так і кошенят. Без своєчасного лікування воно неминуче призводить до летального результату. І якщо симптоматика у дорослих кішок може розвиватися досить повільно, то заражені кошенята у віці до року можуть загинути за кілька днів.

Вірус потрапляючи в організм кішки, починає швидко розмножуватися на слизовій носоглотки, уражає переважно слизову кишечника, а саме клітини крипт. Найчастіше при цій вірусній інфекції еритроцити крові залишаються в межах норми. Також для даної інфекції характерна гіпертермія.

Симптоми хвороби

  • ️млявість,
  • ️апатія,
  • «хвороблива» сонливість,
  • ️відмова від їжі,
  • ️блювота,
  • ️діарея.

Захворіла кішка завжди буде млявою і «болісно» сонливою.

Кішки завжди багато сплять, але в даному випадку це не солодкий котячий сон, а поверхнева дрімота, часом з відкритими очима і реакцією на самий незначний шум. Кішки вміють прикидатися, що сплять – це вже один з тривожних симптомів, коли варто звернутися до лікаря. Здорова тварина спить солодким котячим сном.

Тварини не можуть сказати нам про свій біль. Ми повинні зробити все, щоб не допустити розвитку болю і забезпечити тварині комфортне життя. Щорічна вакцинація – запорука здоров’я вашої кішки.

Звертайтесь у клініку “ВЕТМЕДКОМПЛЕКС“, що знаходиться за адресою
м. Львів, вул. Бучми 22  і наші висококваліфіковані спеціалісти нададуть Вам консультацію.

Працюємо цілодобово та без вихідних!

(063) 228-51-95
(066) 738-84-95
(097) 233-98-17
(097) 913-09-62 – Viber

vetmedcomplex@ukr.net


0 коментарів

Залишити відповідь