Репродукція тварин

Опубліковано general на

репродуктологія
репродуктологія

Все про репродукцію тварин у Львові

Ветеринарна клініка Ветмедкомплекс пропонує власникам домашніх улюбленців комплексне обстеження репродуктивної сфери -андрологічне та гінекологічне.

У випадку андрологічного обстеження котів та собак стандартний комплекс ветеринарних заходів включає в себе збір анамнезу, клінічний огляд, УЗД, відбір і аналіз сперми, лабораторні дослідження крові та сечі.

За підсумками обстеження у тварини можуть бути виявлені патології передміхурової залози, сім’яників, препуція, пеніса, що викликають безпліддя, що знижують якість життя, а нерідко і загрожують загибеллю.
Власникам не племінних тварин варто пам’ятати – ветеринарна статистика свідчить, що своєчасна стерилізація та кастрація значно знижує ризик розвитку патологій репродуктивної сфери.

Репродуктологія тварин у Ветмедкомплексі це комплексне гінекологічне обстеження кішок і сук складається з клінічного огляду, збору анамнезу, УЗД, аналізів крові і вагінальних мазків. Таке обстеження повинно передувати використанню суки або кішки в розведенні, так як вагітність на тлі патологій яєчників або матки може привести не тільки до загострення наявних захворювань, але і до загибелі плодів або самої самки.

Несприятливі екологічні умови, стресові ситуації, застосування препаратів для запобігання небажаної вагітності – всі ці фактори можуть стати причиною гормонально-обумовлених порушень в організмі домашньої улюблениці.

Своєчасне виявлення і лікування (медикаментозне або оперативне – за показаннями) новоутворень у репродуктивній сфері кішок і сук дозволяє не тільки покращити стан тварини, але і значно продовжити життя. Дуже часто гормональні зміни провокують запальні процеси.

Для власників племінних кішок та сук , особливу цікавість складає така послуга, як визначення оптимальних термінів в’язки за рівнем прогестерону в крові або цитології вагінального мазка.

Крім перерахованого, ветеринарна клініка Ветмедкомплекс надає можливість ветеринарного супроводу вагітності, що включає в себе визначення факту вагітності і життєздатності плодів методом ультразвукової діагностики, консультації догляду та харчування вагітної суки (кішки), ведення пологів (в тому числі і ускладнених).


0 коментарів

Залишити відповідь