Цілодобова ветклініка “Ветмедкомплекс”

Опубліковано general на

Цілодобова ветклініка "Ветмедкомплекс" у Львові

Цілодобова ветклініка “Ветмедкомлекс” заснована у 2018 році,протягом цього часу ми професійно та з великою любов’ю піклуємося про наших пацієнтів!
Надання високоякісної допомоги тваринам – це те, що ми вміємо і любимо робити.

Принцип роботи цілодобової ветклініки “Ветмедкомплекс” – проведення точних діагностичних та ефективних лікувальних процедур.
Кваліфікований персонал ветеринарної клініки Ветмедкомлекс проводить повний спектр ветеринарних послуг будь-якої категорії складності.
У лікуванні використовуються новітні методики і сучасні препарати.
Одне з головних місць у роботі нашої клініки посідають профілактичні заходи :

  • Дегельмінтизація-застосування лікарських речовин з метою профілактики та лікування гельмінтологічних захворювань;
  • Вакцинація-введення вакцин,що дозволяє профілактувати небезпечні вірусні захворювання котів та собак;
  • Обробка інсекто-акарацидними препаратами- профілактика та боротьба з ектопаразитами,що можуть стати причиною різноманітних дерматитів,порушень функціонування різних органів та систем,кровопаразитарних захворювань;

Наша ветеринарна клініка “Ветмедкомплекс” володіє оглядовим кабінетом,який обладнаний новітніми приладами та інструментарієм,а також широким переліком ефективних медикаментів,що дозволяє нашим лікарям -терапевтам приймати пацієнтів з різноманітними незаразними,інфекційними,офтальмологічними та стоматологічними патологіями.

У цілодобовій ветклініці “Ветмедкомплекс” знаходиться сучасне хірургічне відділення,на базі якого ,наші висококваліфіковані хірурги проводять операції різної складності.

Лікарі ветеринарної клініки Ветмедкомплекс проводять діагностику ,лікування та профілактику захворювань репродуктивної системи у Ваших вихованців. Підкажуть Вам, як уникнути поведінкових проблем у різностатевих тварин, коли краще проводить стерилізацію, в який час необхідно парувати тварин для отримання здорового потомства, допоможуть прийняти пологи у собак і кішок.

Наша ветеринарна клініка Ветмедкомплекс має великий досвід в діагностиці та лікуванні акушерсько-гінекологічних захворювань:

  • Лікування вульвітів, вагінітів, ендометритів, маститів;
  • Діагностика хвороб, що передаються статевим шляхом;
  • Лікування онкологічних захворювань статевих органів і молочних залоз;
  • Усунення післяпологових проблем;
  • Реанімація плодів;

Наявність сучасного обладнання дозволяє здійснювати різні види діагностичних досліджень.

На базі нашої клініки функціонує сучасна ветеринарна лабораторія,де проводяться загальний клінічний,біохімічний анази крові,гематологічні дослідження діагностики кровопаразитарних захворювань,загальний клінічний аналіз сечі та калу.
Цілодобова ветклініка “Ветмедкомплекс” володіє сучасним УЗД-апаратом експерт-класу з найновішою версією програмного забезпечення, з використанням лінійного, конвексного та кардіологічного датчиків, які забезпечують високий рівень візуалізації як при глибинному так і при поверхневому скануванні та отримання максимально точних даних.

Не дивлячись на те, що ультразвукове дослідження є допоміжним етапом діагностики захворювань, інколи даний метод допомагає поставити правильний діагноз і застосувати необхідні заходи по лікуванню. Завдяки принципу дії, ультразвукові апарати допомагають виявити досить широкий спектр захворювань в різних частинах організму тварини.

 Наприклад, при дослідженні черевної порожнини можна виявити внутрішньо кровотеча, асцит, збільшення мезентеріальних лімфатичних вузлів та ін. Можна виявити захворювання печінки і селезінки на предмет цирозу, холециститу, холестазу, х тощо, оцінити якість кровообігу. Значно допомагає діагностувати захворювання сечо-видільної системи у дрібних тварин. Особливе значення ультразвукова діагностика відіграє грає в акушерстві та гінекології тварин, стає можливим виявляти наявність вагітності у відносно короткі терміни, проаналізувати серцебиття і рух плода, а на пізніх термінах стає можливим дослідження внутрішніх органів самого плоду.

Для вашої зручності та екстреної допомоги тваринам, клініки працюють цілодобово без вихідних, як за попереднім записом, так і без запису.

Записатися на прийом


0 коментарів

Залишити відповідь